• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Opinia o książce Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
779 wizyt
pytanie zadane 3 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez jaro0 Nowicjusz (120 p.)

Witam, zastanawiam się nad kupnem książki Johna Sonmeza "Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń". Miał ktoś styczność z tą książką? Jest warta przeczytania? Chętnię poznam Wasze opinie :)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 września 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
tylko prawda jest taka: że tak naprawdę  kwestia powodzenia  na rozmowie/ zdobycia pracy to na pewno TWOJA WIEDZA, osobowość, ale głównie: szczęście, to jak trafisz na rekrutera - to jaka to bedzie frima, jakie masz projekty co jest najważniejszes i generalnie - > co sobą reprezentujesz " praktycznie' nie teoretycznie bo znam formułki, bo wiem co to kolekcja itd.
0 głosów
odpowiedź 4 września 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Sam nie czytałem ale tak samo jak ty myślę nad zakupem. Po ilości strony myślę że jest dość obszerna. Ja jeszcze polecam ci jedną książkę do kompletu:

https://ksiegarnia.pwn.pl/Rozmowa-rekrutacyjna-dla-programistow-Przewodnik-do-sukcesu,68452136,p.html
0 głosów
odpowiedź 4 września 2018 przez Deloryn Bywalec (2,060 p.)

https://github.com/jwasham/coding-interview-university

To Ci na początek chyba styknie :P

komentarz 4 września 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
to bardziej na Big-Date się przyda, albo dla software-dewów, fajna opcja

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 517 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 192 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...