• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić na forum połączenie z serwerem MTA

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,688 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2015 w C i C++ przez Vxen Początkujący (300 p.)
Jak wykonać guzik pałąc z serwerm MTA na silniku mybb? Coś podobnego jak ty  http://ls-rp.net/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Vxen przestań i zaczninj używać google, to już nie jest śmieszne . Odpowiadając na pytanie poszukaj jakiś serwer statusów i wklej na swoje forum.
komentarz 7 lipca 2015 przez Vxen Początkujący (300 p.)
Odezwał się ***** pan google. Nic niema takiego na googla więc się pytam .
komentarz 7 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Gdzieś chyba musi być nie?

Spróbuj dać to w <a href="mtasa://devgaming.pl:22003"> bynajmniej takie rozwiązania podejrzałem na stronach. Czy działa, nie wiem nie mam mta.

Inny przykład ze strony serweru samp: <a href="samp://185.38.248.232:7787/">

I grzeczniej, bo ja podałem Ci czego masz szukać.
komentarz 7 lipca 2015 przez Vxen Początkujący (300 p.)
Zrobiłem już...:)  Podglądnełem kodzik z jakiegoś dziwnego serwera :D  No i wygląda to tak http://gameworld-rpg.pl/index.php :D nice

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 164 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2015 w PHP przez lemonlary Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 787 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2015 w HTML i CSS przez Vxen Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 206 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Goraj Nowicjusz (170 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...