• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena designu strony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
230 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Dobry wieczór!

Dzisiaj "ukończyłem" w miarę design strony który poleci do mojego portfolio. Jest to design hostingu serwerów VPS. Przed dokończeniem html'a css i rozpoczęcia JS'a chciałbym was zapytać co o nim sądzicie. 

Wiem, że nie powinienem wrzucać niegotowych designów ale w 2 tygodnie muszą ogarnąć 4 szablony w tym jeden przeniesiony na Wordpressie ^^ 

Proszę nie zwracać uwagi na opcje gdyż nie zostały jeszcze zaadaptowane pod wszystkie przeglądarki oraz ten szary prostokąt za personalizacją oferty. Pomiędzy licznikami a "Get your own server now" może pojawić się jedna dodatkowe sekcja. Jeśli nie, to usunę ten czerwony banner.

Głównie mi chodzi o to, czy ogólne szablon jest miły dla oko, czy czcionki są dla was łatwo czytelne itd. :)

Link do designu

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 sierpnia 2018 przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
Jako osoba kompletnie nie ogarniająca kwestii związanych z grafiką

Jest dobrze, według mnie strona wygląda tak, jak powinna wyglądać
Jest czytelna, trudno sie zgubić

Nie widze tylko sensu powtórki z menu w stopce, w lewym dolnym rogu
komentarz 30 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Dziękuje za odpowiedź! Początkowo górna nawigacja miała być nieruchoma. Koniec końców zdecydowałem, że będzie podążać za scrollem :)
komentarz 30 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Jako osoba kompletnie nie ogarniająca kwestii związanych z grafiką

hehe, dobrze, że nie jestem sam na tym forum z tym problemem :D

+1 głos
odpowiedź 30 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Tak jak napisał Marcin, stronka fajna, prosta, czytelna, mi odpowiada. Jedyne co mi troszkę wizualnie nie pasuje to te selecty... zrobiłbym je jakieś bardziej "nowoczesne". A po za tym to spoko, jak najbardziej może być.
komentarz 30 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Dzięki wielkie ! Styl selectów działa na chromie. Muszę zrobić adaptacje pod inne przeglądarki :) 

Tak się prezentują na Chromie 

obrazek

0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Jeszcze tak się zastanawiam czy taki navbar nie byłby lepszym rozwiązaniem 

Obrazek

komentarz 30 sierpnia 2018 przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
według mnie wygląda troche lepiej
może nie robi super różnicy, tylko drobną poprawę jakości

jako klient wchodząc na strone chce mieć podane informacje w prosty sposób, gdzie nie muszę męczyć się z szukaniem tylko na start wiem co kto oferuje
i pierwsza opcja dobrze spełnia tą funkcje

wątpie żeby ta zmiana zmieniła nastawienie klienta
ale sam navbar chyba wygląda ciekawiej

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 313 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 294 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2017 w HTML i CSS przez KKZiomek Użytkownik (880 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 256 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...