• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

SFML 2.5 Kurs

Object Storage Arubacloud
0 głosów
923 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w C i C++ przez NEFOS Początkujący (320 p.)

Witam!

Ostatnio zapragnąłem wrócić do SFML'a, którego porzuciłem po kilku nieudanych próbach(teraz już się tak łatwo nie poddaję), ale kiedy chciałem wejść na stronę Szymona Siarkiewicza z której to czerpałem wiedzę na temat SFML'a okazało się, że zamiast jej pojawiają się tam jakieś opcje binarne czy inne, czyli jeśli dobrze rozumiem to albo strona została wykupiona, albo Szymon nie zapłacił hostowi i stracił stronę? Jeśli tak, to czy są jakieś inne dobre kursy SFML najlepiej jakby były po polsku, ale nie pogardzę też tymi po angielsku. Jeśli takowych nie ma, to będę musiał po prostu zadowolić się dokumentacją.

 

Thank you from mountainwink

komentarz 30 sierpnia 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Niestety z tego co z nim rozmawiałem zrezygnował z prowadzenia bloga, bo nie opłacało mu się utrzymywać hostingu ani domeny. Z tego co wiem, zapisał niektóre artykuły jako PDF. Musisz do niego napisać.

https://www.sfml-dev.org/tutorials/2.5/

http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-SFML-2-x-C++/460

komentarz 31 sierpnia 2018 przez NEFOS Początkujący (320 p.)
OK. Dzięki za info

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Polecam dokumentację + http://gameprogrammingpatterns.com

W projektowaniu samej architektury silnika przydają się książki.

0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
komentarz 31 sierpnia 2018 przez NEFOS Początkujący (320 p.)
Dzięki, ale mi chodziło o coś darmowego. Jakoś nie czuję potrzeby płacić za ten kurs 119zł
komentarz 31 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Poczekaj są promocje, jak kupiłem ten kurs za 49zł.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 498 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2019 w C i C++ przez Filipotyk Obywatel (1,280 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 3,690 wizyt
pytanie zadane 2 września 2015 w C i C++ przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 779 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2015 w Java przez Ceki Mądrala (5,310 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...