• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Szukam] Programisty LUA C++

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
887 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2015 w Ogłoszenia, zlecenia przez Vxen Początkujący (300 p.)

Informacje ogólne

Cześć wszystkim! Wiadomość jest skierowana do wszystkich 'Programistw LUA, C++' GTA San Andreas MTA. Szukam Programisty aby postawi, stworzy serwer MTA. Tematyka RPG, pewnie wiele osób powie ze RPG jest przereklamowane.. no i maja racje serwery MTA tematyki RPG Pseudo sa rzereklamowanie i to bardzo. Wiec ja szukam programisty z zapalem do pracy.

 

Opis zlecenia

Do wykonania jest skrypt główny tak zwany GAMEMODE.  Do wykonania są skrypty takie jak:

-System Logownia / Rejestracji

-System Priv Pojazdów 

-System Salonu

-System Prawo Jazdy

                          -A

                           -B

                           -C

-System Wyporzyczalni Pojazdów i Motocykli

-System Mechanika 

                              -Naprawianie

                               -Tuningowanie

                              -Lakierownie

                              -Diagnostyka

-System Policji

                             -Mandaty

                             -Zabieranie Prawo Jazdy

-I wiele wiele więcej..

Wynagrodzenie

No i jest proble bo jestem nie pełno letni i niemam jak zarobić pieniędzy. Jedzynie moge jakieś drobnę sumu wysyłać na paypal lub tradacyjny przelew. Max ile moge zaoferować to 100 zl.. No a jeśli się znajdzie jakiś chetny ktury by niechciał pieniedzy to bede bardzo wdzięczny.

Kontakt

Kontaktować można się poprzez SkypeID: Ochenxd123. Zachęcam do kontaktu lub do wysyłania informacji swoim znajomym w celu poznania większej ilości szczegółów. Jestem otwarty na oficjalne pytania, tak więc śmiało możecie zadawać je tutaj. 

 

 

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

No i jest proble bo jestem nie pełno letni i niemam jak zarobić pieniędzy. Jedzynie moge jakieś drobnę sumu wysyłać na paypal lub tradacyjny przelew. Max ile moge zaoferować to 100 zl.. No a jeśli się znajdzie jakiś chetny ktury by niechciał pieniedzy to bede bardzo wdzięczny.

Za 100 złotych, to kilka różnych możesz zamówić : http://tiny.pl/gq3zv - polecam serdecznie.

 

+3 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
To tak na pierwszą godzinę roboty profesjonalisty Ci wystarczy;)

Tak na serio, bez złośliwości, to niestety nie licz na zbyt wielki odzew, bo wymagań masz od groma, a niestety mało jest ludzi, którzy chcieliby się tym bawić ot tak, dla hobby.
komentarz 6 lipca 2015 przez Vxen Początkujący (300 p.)
Zawsze można próbować.
komentarz 7 lipca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)

Jak najbardziej, ale myślę, że trochę źle skomponowałeś to ogłoszenie, bo brzmi to mniej więcej jakbym wszedł na forum budowlane i zaczął:

"Witam! Chciałbym mieć ładny domek, tak przynajmniej te 150m2, z balkonem, tarasem i basenem w ogrodzie, elewacja niech będzie wykonana tak i tak, dodatkowo na piętrze...bla, bla bla...

Problem jest w tym, że mogę zaoferować max 1000zł, bo na razie nie mam dochodów, więc jakby ktoś chciał w ramach nabycia doświadczenia..."wink

Przyznasz sam, że nie brzmi to zbyt poważniewink Co by nie mówić, staraj się dalej, tylko może od razu pisz, że szukasz kogoś w ramach wolontariatu, bo śmiesznie się czyta długą listę życzeń, a na końcu "plask!". 

komentarz 7 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Idealnie porównanie hahahaha

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 472 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Krzysiek Górka Nowicjusz (140 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 275 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,589 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...