• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uatrakcyjnienie filmiku na YT

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
463 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez achort2007 Nowicjusz (170 p.)
Cześć. Od pewnego czasu prowadzę kanał na yt z filmikami, w których tak naprawdę pokazywane są tyko zdjęcia z podpisami. Chciałbym prosić o radę, w jaki sposób mógłbym uatrakcyjnić taki filmik, aby był dynamiczny, ciekawszy do oglądania? Dla ludzi, którzy znają się w branży te filmiki są interesujące, ale ze względu na tylko przesuwające się zdjęcia wydaje mi się że odbiorcy mogą się nudzić. Jak na razie w filmikach jest tylko muzyka, przejścia między zdjęciami i oddalenie oraz przybliżenie zdjęć. Chciałbym również prosić o polecenie jakiegoś naprawdę dobrego programu do obróbki filmów, może być nawet płatny, w którym będzie wiele opcji uatrakcyjnienia takiego filmiku, duży wybór przejść, efektów itp. Jakieś pomysły, rady, pomoce? Poniżej wstawiam jeden z filmików.

https://www.youtube.com/watch?v=OPDNAbYm5Ig

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2018 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
W sprawie animowanych przejść może Ci pomóc stworzenie prezentacji w Prezi: https://prezi.com/ Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2018 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Jeśli chodzi o program to polecam Adobe Premiere Pro albo Sony Vegas'a
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2018 przez Benek Szeryf (90,690 p.)

Jakość filmu możesz poprawić, wybierając zawartość, która trafi do jak największej liczby użytkowników albo poprzez wstawianie obrazków z kotami. A tak poważnie, to podpatrz sobie, jak to robią najlepsi gracze, np. Planeta Faktów. Przeszukaj sobie Popularne w Youtube <nazwa_kraju> albo przefiltruj kanały po liczbie subskrybentów i tematyce. Powinny być takie narzędzia dostępne. Mnie Twoje filmy nie zachęciły.

0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2018 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Na twoim miejscu dałbym te grafiki na pełny ekran, dodał jakąś numeracje, ale rzecz, która by ci najbardziej podniosła oglądalność to gdybyś czytał to zamiast wklejać tekst.
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Ja polecam Hitfilm 4 express, jest darmowy, a ma naprawdę fajne funkcje wink

0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Tak jak kolega wcześniej powiedział do obróbki jednym z lepszych programów jest Sony Vegas i kiedy sam zajmowałem się edycją filmików używałem go. A co do twojego kanału to musisz się trochę zastanowić do kogo chcesz trafić bo tak jak powiedziałeś filmy są ciekawe dla osób z branży. A więc chcesz żeby trafiały one do wszytskich czy do ludzi którzy się na tym znają. Poszukaj w internecie jakiś poradników dotyczących obróbki i dodaj coś od siebie niech to nabierze takiego klimatu ;)

Od siebie mogę Ci polecić kanał Na Gałęzi. Z tego co pamiętam to nie pokazuje jak montować ale ma bardzo wartościowe tematy

 

Pozdrawiam!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Seeryen Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 6,275 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 216 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Szymon Giza Obywatel (1,580 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...