• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak obrazu na monitorze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
560 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Witam, posiadam problem z płytą Gigabyte GA-F2A468HM-DS2, po włączeniu wiatraczki normalnie chodzą dysk pracuje, (brak sygnału z speakera), nie wyświetla się obraz na monitorze, tak wiem że temat był wałkowany wiele razy, ale ja mimo tego nie mogę dalej zdiagnozować problemu, wymiana RAM,  wyjęcie karty graficznej i podłączenie do płyty, podmiana zasilacza, zmiana monitora, kabla, wyjęcie bateria i reset CMOS nic nie dało, postanowiłem przetestować płytę słynnym testerem Gembirda, pokazał FF czyli brak błędów, czy ktoś zna jeszcze jakiś sposób bo ja już wykorzystałem wszystkie, pozdrawiam
komentarz 23 sierpnia 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
a próbowałeś walnąć z boku monitor?
komentarz 23 sierpnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

@szymono31, więcej szczegułów podaj. jaka grafika, jakim kablem, monitor. Ogólnie sprzęt i system.

Zje.. zepsuł się sam czy po złożenie nie działa?

komentarz 23 sierpnia 2018 przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Gtx 750 ti, win 10 64-bit, ram 4 GB (na podmiana był wstawiony 2x4 w każdej możliwej konfiguracji różne sloty itp) , procesor AMD (fm2/fm2+)  niestety nie wiem jaki ponieważ to nie jest mój komputer,  kabel VGA monitor lg, kabel DVI-D do monitora Samsung, i przejście z DVI-D na HDMI do telewizora Sony, podłączane do karty wewnętrznej i zewnętrznej, komputer poprostu się zepsuł,  do tej pory normalnie chodził

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

wyjęcie karty graficznej i podłączenie do płyty

Przy tym zabiegu włączyłeś integre w Biosie?

komentarz 23 sierpnia 2018 przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Na ekranie nic się nie wyświetla, nie jestem w stanie tego zmienić
komentarz 23 sierpnia 2018 przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Jeśli jest jakiś sposób to proszę o radę
komentarz 23 sierpnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 23 sierpnia 2018 przez PolYGlok
fakt- zapomniałem o tym.

Spróbuj na jednym ramie i jednym monitorze najlepiej vga go odpalić. Nie wiem czy to coś da ale można spróbować.
komentarz 24 sierpnia 2018 przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Konfiguracja była testowana jako jedna z pierwszych ;)
komentarz 24 sierpnia 2018 przez szymono31 Nowicjusz (140 p.)
Zrobiłem to na początku, nic nie dało
–1 głos
odpowiedź 26 sierpnia 2018 przez Jakub Radziejewski Obywatel (1,090 p.)
Spróbuj zrestartować CMOS wyjmując baterię z płyty głównej. Możliwe, że GPU nie ma wystarczającej ilości prądu do działania, bądź nie jest podłączona poprawnie. Podaj model płyty głównej.
1
komentarz 29 sierpnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
kolega instant? Nie umie czytać? Napisał na górze że to nic nie dało.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 109 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Galll Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 214 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 522 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Dolyn3k Nowicjusz (140 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,642 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...