• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 7 - przywrócenie ustawień fabrycznych-błąd

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
206 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez marian8801 Nowicjusz (180 p.)
Witam Serdecznie

System: windows 7

 

Co zrobiłem: wybrałem przywracanie do ustawień fabrycznych

Po co: przywrócenie do życia starego laptopa

Co się stało: błąd przy 70%

Windows failed to start.A recent hadwere or softwere change might be the cause. To fix the problem:

1. Insert your windows installation disc and restart your computer ....I dalej tekst

Problem w tym,że nie dostałem płyty windows tylko mam naklejkę z licencją.

Co robić ?

Z góry dzięki

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2018 przez marian8801 Nowicjusz (180 p.)
An error occurred while attemption to read the boot configuration data.
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2018 przez D35CART35 Obywatel (1,140 p.)

Pobierz ISO W7 i utwórz bootowalny nośnik.wink

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 158 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 531 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 377 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...