• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja strona internetowa

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
414 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Majki Obywatel (1,410 p.)

Witam,

chciałbym się pochwalić swoją nową stroną internetową, proszę o opinie lub konstruktywną krytykę. coolstrony

komentarz 22 sierpnia 2018 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
400 zl za taka strone? Widze, ze sie cenisz ;p
komentarz 22 sierpnia 2018 przez Majki Obywatel (1,410 p.)

10kw10 nie rozumiem cie, podobno normalnie koszt strony to od 1000zł do 2000zł, ponieważ ja jej nie koduję od początku tylko wykonuję w gotowych szablonach więc pobieram 400zł (no mój faktyczny zysk to będzie 300zł po odliczeniu ceny hostingu i domeny), mimo, że moim zdaniem gotowy szablon w zupełności wystarczy klientowi który np. ma piekarnie czy salon fryzjerski, bo tacy raczej nie chcą gruszek na wierzbie, a mimo to biorę mniej z powodu szablonu. Poza tym ja nie zadzieram nosa, jak najbardziej cenę można negocjować, a to, że chcę zarobić jakiś tam pieniądz, no może kiedyś zapiszę się do Pana na lekcję skromności i nauczę się jak nie być zachłanny, o ile oczywiście zgodzi się Pan uczyć kogoś tak próżnego jak ja..............hahahahahahahhahahahahahahahahahahdevil

komentarz 23 sierpnia 2018 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
wow, spokojnie ;d ja tam nie wiem ile kosztuja takie strony, poprostu wydawalo mi sie to sporo
komentarz 24 sierpnia 2018 przez Majki Obywatel (1,410 p.)

ach, w takim razie przepraszam Pana :'( niepotrzebnie się uniosłem, ale to tylko dlatego, że myślałem, że z ceną zszedłem tak nisko jak się da, no sam Pan rozumie, po prostu jak zobaczyłem Pana komentarz to mi się skojarzyło z innymi ,,genialnymi" wypowiedziami na forum takimi jak: ,, ...powinieneś to zrobić za darmo i cieszyć się że ktoś w ogóle zaufał Ci że podołasz zadaniu." ( wypowiedź innego forumowicza, nie skierowana do mnie ale i tak razi w oczy), no jeszcze raz przepraszam. laugh

komentarz 24 sierpnia 2018 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
Nic sie nie stalo. Raczej na forum kazdy sobie mówi na Ty :) tak jak zreszta ci juz ktoś pisal widze

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez OdsetekGlupoty Pasjonat (15,360 p.)
edycja 21 sierpnia 2018 przez OdsetekGlupoty
Witam,

Strona całkiem fajnie zrobiona, ale zawsze znajdzie się coś do poprawienia :)

1. Po wejściu na stronę obrazek z wulkanem nie zakrywa całego ekranu w pionie przez co z dołu wystaje kawałek drugiego obrazka (jestem na mobile)

2. Skoro stronę piszesz po polsku, to skąd w menu pojawiaja się "Home" oraz "Close menu"? Ja gdy widzę stronę angielsko-polską to przychodzą mi na myśl te badziewia, które rozdają darmowe iPhony itd...

3. Po co w tak prostej stronie poza menu jeszcze pasek wyszukiwania?

4. Przydałby się znaczek telefonu przy numerze. Można pomyśleć, że to takie kompletne doszukiwanie się na siłę, ale serio - to robi lepszy efekt i od razu wiadomo o co chodzi.

+ te nudne gadanie o WordPressie, łatwej edycji, ładnych i responsywych stronach przypraw czymś extra co przykuje uwagę klienta, jednocześnie nie zniechęcając go. Bo co druga strona, którą oceniamy na tym forum ma taką zawartość.
komentarz 21 sierpnia 2018 przez Majki Obywatel (1,410 p.)

Dziękuję za odpowiedź, a więc tak:

1. Przyznam szczerze że nie wiem dlaczego obrazek z wulkanem nie zakrywa całości, już coś spróbowałem poprawić, może teraz będzie dobrze.

2. Kiedy oglądałem inne strony oferujące usługi zrobienia strony internetowej także miały ,,Home" choć może faktycznie lepszym ruchem było by wstawienie tam coś w stylu ,,Start".

3. Jak już zdążył ,,odkryć" laugh użytkownik Pablo moja strona jest na gotowym szablonie, ba ja tam (na swojej stronie) piszę że strony wykonuję na gotowych szablonach, pasek wyszukiwania był już w zestawie, prawdę mówiąc nie wiem jak go wyłączyć i czy w ogóle się da.

4. Rozumiem pomyślę o znaczku, dziękuję za radę angel.

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Głównym problemem na twoje stronie to fonty i wszystko z nimi związane. Strona nie posiada containera przez co tekst dochodzi do ramki przeglądarki (Na ekranach panoramicznych wygląda to tragicznie (Patrz zdjęcie). Drugim problemem są za długie linie tekstu przez co strasznie męczy wzrok przy czytaniu.. Do tego dochodzi jeszcze problem z odstępami pomiędzy tytułem a paragrafem. Co do grafik na stronie, to np. zdjęcie z macbookiem bym udekorował jakąś ramką czy czymś. Co do drugiej grafiki z urządzeniami, to nie widzę zbytnio sensu dawać tam tła ;p Sam formularz także jest za szeroki. Lepiej wyglądał by węższy i wyśrodkowany :)

Przykład poprawionego footera

komentarz 21 sierpnia 2018 przez Majki Obywatel (1,410 p.)

dziękuję, co do ekranu panoramicznego to już poprawiłem, myślę że teraz da się przeżyć laugh

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,465 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 624 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Krzysiek Nowicjusz (160 p.)
–2 głosów
3 odpowiedzi 394 wizyt

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...