• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena sklepu internetowego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
270 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Mat89C Początkujący (370 p.)

Cześć, proszę o ocenę sklepu internetowego

https://www.endopilot.pl/

Dzięki za uwagi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2018 przez aaron Początkujący (300 p.)
Strona wygląda ładnie  chociaż mógłbyś dodać jakąś ikonkę wiesz jak otwarte strony na górze to obok nazwy tej strony domyślnie jest taka kartka można ją zastąpić za pomocą:

<link rel="shortcut icon" href="nazwa_pliku.png" type="image/png" />

chociaż przyznam że nie robiłem tego więc mogę się mylić (podglądałem jedynie do kodu innych stron)

Strona i sklep są intuicyjne z jednym wyjątkiem nie mogłem znaleźć informacji o tym czym jest endopilot i wiem że ta strona jest przeznaczona dla dentystów którzy się na tym znają ale może przydała by się mała informacja czym właściwie jest dla jakieś osoby która przypadkiem trafiła na stronę. ja dopiero zorientowałem się przy o firmie Schlumbohm. Jest to przydatne na przykład dla potencjalnego inwestora.

I jak dla mnie trochę za długo się ładuje może to mój problem ale spróbuj wejść na jakimś komputerze telefonie na którym jeszcze nie wchodziłeś lub wyczyść historie i zobacz jak długo się ładuje.

Oczywiście się czepiam jest dobra tylko nie znam się zbytnio na temacie więc nie mogę być w pełni pewien

Mam nadzieje że pomogłem
komentarz 23 sierpnia 2018 przez Mat89C Początkujący (370 p.)
Faktycznie zapomniałem o ikonce, nawet tego nie zauważyłem. Co do informacji o czym jest strona to masz rację, przydałaby się krótki tekst.

Co do szybkości strony, to głównym problemem jest chyba spora ilość wczytywanych obrazków. Może lazy load byłoby tu wyjściem. Ewentualnie połączyć ikony w jeden sprite, zawsze to parę zapytań mniej. Będę poprawiał, dzięki za uwagi.
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2018 przez Gramad Obywatel (1,660 p.)
Wizualnie strona bardzo ładnie się prezentuje. Jedyne co bym zmienił to dał mniej pixelowe ikony do APEX, MOTOR, BACKFILL i ULTRADZWIEKI. Ale może to tylko ja na takie rzeczy zwracam uwagę.

A, no i nie ogarniam jak te białe kropki z tego menu działają. Czy aktywana jest ta, która się nie świeci? A czasami nawet jedna jest niebieska, jedna się nieświeci, a reszta jest biała.
komentarz 23 sierpnia 2018 przez Mat89C Początkujący (370 p.)
Akurat te pixelowe ikony są tak zrobione w oryginale od producenta :p Wiem że mogliby lepiej, bo już nie jedna osoba zwróciła na to uwagę.

Z białymi kropkami faktycznie średnio to wygląda. Poprawię to - aktywna = niebieska, reszta biała i powinno lepiej wyglądać. Dzięki za uwagi.
komentarz 23 sierpnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

@Gramad, one są przeźroczyste i  ta co jest przeźroczysta to jest 'aktywna'.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,563 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2020 w Inne języki przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 363 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2020 w HTML i CSS przez Paweł Sypek Początkujący (440 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,538 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...