• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Napisanie skryptu, selenium, smoke test

0 głosów
78 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez davvid Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 21 sierpnia 2018 przez davvid
Cześć. Mam w aplikacji smoke testy i teraz potrzebuję napisać do nich komendę która ustawi pewne dane, odpali testy i kiedy testy się zakończą wyczyści te dane. Załóżmy, że te dane to np. ustawienie użytkownika.

Wyobrażam sobie, że musiałbym napisać skrypt, który ustawi tego użytkownika i następnie komendą uruchomić ten skrypt który własnie wykona te czynności t.j. ustawi użytkownika, ruszy testy, usunie użytkownika i koniec. Nie wiem czy dobrze myślę, czy to dobry pomysł, a nawet jeśli tak, to i tak nie wiem jak się za to zabrać, jak taki skrypt miałby wyglądać gdzie go umiejscowić i co by musiał zawierać. Spotkał się ktoś może z czymś podobnym lub wie co należałoby zrobić, żeby stworzyć taką komendę?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 153 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2018 w Java przez newUser Początkujący (480 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 81 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

67,143 zapytań

114,088 odpowiedzi

241,831 komentarzy

47,039 pasjonatów

Przeglądających: 255
Pasjonatów: 10 Gości: 245

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...