• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena designu strony tradingowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
250 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Hej wszystkim !

Tworzę aktualnie stronę do tradingu aby uzupełnić moje portfolio i jestem ciekawy waszej krytyki dotyczącej mojej pracy. Co zmienić, dodać poprawić. Nie mogę się zdecydować także którą wersje kontynuować. Czy tą, z zaokrąglonymi krawędziami czy nie :)

Co do prawej box'a, to muszę jeszcze trochę nad nim popracować ;p

Zwykłą wersja

Wersja 1

Zaokrąglone krawędzie

Wersja 2

Logo pochodzi a Adobe stock 

Pozdrawiam !

komentarz 20 sierpnia 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Opisałbym oś X. Jest wybrane ostatnie 12 godzin, ale przecież nie będę sobie tej siatki dzielił, żeby sprawdzić ile było 5 godzin temu. :)
komentarz 20 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Dzięki za uwagę! Miałem zamiar dodać ale kompletnie zapomniałem ^^

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2018 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Co do samego designu 1 wersja wydaje się lepsza. Co mnie trochę razi to brak zaokrąglonych (delikatnie) krawędzi przycisku "SUPPORT" mimo że buy/sell/margin takie zaokrąglenie mają. W prawej belce też dwa miejsca po przecinku mają większy font-size i nie wygląda to dobrze. Nie wiem na ile istotna jest wartość tych dwóch cyfr bo nigdy nie handlowałem kryptowalutami, jednak wygląda to kiepsko.
1
komentarz 20 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Dziękuje za odp! :) Powiększone cyfry to właśnie te, które ulegają ciągłej zmianie. Mogą zmieniać się nawet parędziesiąt razy na minutę :) Te mniejszą czcionką zmieniają się o wiele rzadziej. :)
komentarz 20 sierpnia 2018 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie. Może kiedyś pomyśle o obrocie kryto, kto wie ^^
+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2018 przez Velta Maniak (51,890 p.)
Moim zdaniem – zaokrąglone najlepiej wyglądają tylko te kolorowe przyciski. Reszta wersja numer jeden. =)
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Zastosowałem się do waszych rad oraz poprawiłem boxy po prawej stronie

oto efekt:

Wersna finałowa

Dzieki wszystki za rady. Jak macie jakieś uwagi to śmiało pisać :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Grafika i multimedia przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 307 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez mikolajc Nowicjusz (160 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,083 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...