• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy jest jakiś dobry internetowy kurs C#?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
11,310 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Jak w pytaniu.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
wybrane 6 lipca 2015 przez Mieszko I
 
Najlepsza
Jest ich parę. Zarówno platne jak i darmowe. W strefie kursów można kupic C# (ale prowadzony przez człowieka którego głosu niestety niemogę strawić) - są demo lekcji można posłuchać(może będziesz miał inne odczucia) :D. Tak samo na EduWeb podstway C# są.  Polecam mam kilka kursów z obu wydawnictw. Uważam że wniosły nieoceniony wkład w moją naukę CSS i HTML oraz C++. A co do darmowch to polecam hindusa(chyba dobrze trafiłem z narodowościa) który ma kanal Programming Knowledge. Programowanie w wielu językach. Link wrzucam poniżej.

https://www.youtube.com/user/ProgrammingKnowledge
komentarz 6 lipca 2015 przez smartpaul Użytkownik (640 p.)
Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego większość tutoriali robią jacyś hindusi i araby?  Czy to naprawdę większość programistyczna? I co najważniejsze są w tym bardzo dobrzy! Czyżby byli bardziej ambitni czy jak?
komentarz 6 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
Też to kiedyś rozkminiałem. Wydaje mi sie, że oni poprostu więcej tutków nagrywają a i my bardziej ich pamietamy bo mają specyficzny akcent. Mnóstwo angoli robi tutki z różnych dziedzin programowani ale ich po prostu mniej rejestrujemy.
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez Paweł Tomaszewski Nowicjusz (180 p.)
Ja od siebie polece http://www.microsoftvirtualacademy.com/ - dużo kursów i wszystko za darmo ;)
komentarz 4 marca 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Twój link jest przekierowaniem microsodt ;/
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

Gorąco polecam: http://www.cezarywalenciuk.pl/category/c.aspx

Pozdrawiam

komentarz 4 marca 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Niestety podany przez Ciebie link nie działa ;/
komentarz 12 marca 2016 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 212 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w JavaScript przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 661 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 701 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2018 w Assembler przez niezalogowany

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...