• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompilowanie na komputery bez kompilatora - visual studio 2017 - aplikacje okienkowe

Object Storage Arubacloud
0 głosów
298 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2018 w C i C++ przez Bieniek Nowicjusz (120 p.)
Witam,
mam problem z kompilowaniem projektów okienkowych (w c++) na komputery bez kompilatora. Na komputerze bez kompilatora podczas włączania pliku .exe pojawia się błąd.

jest jakaś inna forma kompilacji, która umożliwi włączanie projektu napisanego w c++ na komputerze bez kompilatora.

z góry dzięki za odpowiedź

Bieniek
komentarz 16 sierpnia 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Serio, następny temat z opisem "pojawia sie błąd, ale sam domysl sie jaki" zamykam, ukrywam i jeszcze przyklepie magazynkiem w tył głowy. Może zrób sobie jakiś test na zdolność łączenia faktów? Jeśli "pojawia się błąd" to twoim zdaniem wystarczający opis, to myślę, że masz poważne problemy i lepiej się zbadaj czy na pewno wszystko ok. Sam jestem ciekaw co to jest, bo pojawia się często, a raczej nie powinno wykraczać poza podstawowe zdolności intelektualne.
komentarz 16 sierpnia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Uuuuu, toxic
komentarz 17 sierpnia 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Nie przesadzajmy, żadno toxic. Wybaczcie, ale prosząc o pomoc, dokładny opis problemu powinien być oczywistością.
komentarz 17 sierpnia 2018 przez draghan VIP (106,230 p.)

Criss:

Jeśli "pojawia się błąd" to twoim zdaniem wystarczający opis, to myślę, że masz poważne problemy i lepiej się zbadaj czy na pewno wszystko ok.

To nie było potrzebne. Z resztą wypowiedzi się zgadzam, ale agrumentum ad personam to nigdy nie jest dobra forma prowadzenia dialogu.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2018 przez Kacper Sas Dyskutant (8,460 p.)
Może potrzebny jest jakiś lib's obok programu? ;) Jaki błąd Ci wyrzuca?
komentarz 16 sierpnia 2018 przez Bieniek Nowicjusz (120 p.)

 

a o jakich lib'ach mówisz - jak to ustawić

 

 

komentarz 16 sierpnia 2018 przez Kacper Sas Dyskutant (8,460 p.)
Nie mogę się doczytać, ale brakuje Ci jakiejś biblioteki. Przepisz błąd, albo skopiuj i wrzuć tutaj.
komentarz 16 sierpnia 2018 przez Bieniek Nowicjusz (120 p.)
1.
Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu ucrtbased.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.

2.
Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140D.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.

dodam tylko że na komputerze z kompilatorem jest wszystko ok
komentarz 16 sierpnia 2018 przez Kacper Sas Dyskutant (8,460 p.)
Przeczytaj pw ;)
komentarz 17 sierpnia 2018 przez draghan VIP (106,230 p.)
Halo, co to za rozwiązywanie problemów na PW? Publiczne forum jest od dzielenia się wiedzą.
komentarz 17 sierpnia 2018 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Może to wiedza tajemna i nie może tak publicznie...
komentarz 17 sierpnia 2018 przez draghan VIP (106,230 p.)
komentarz 17 sierpnia 2018 przez Kacper Sas Dyskutant (8,460 p.)
Podesłałem mu po prostu linki, na które nie zawsze przychylnie patrzą na różnych forach ;) Mianowicie link do Visual c++ redist 2015. ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 487 wizyt
pytanie zadane 10 października 2018 w C i C++ przez CursedHunter Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 123 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2019 w C i C++ przez MrChick888 Obywatel (1,020 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 221 wizyt
pytanie zadane 16 października 2018 w C i C++ przez bart987 Nowicjusz (140 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...