• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza Strona

0 głosów
1,492 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez Darklek Nowicjusz (220 p.)
edycja 2 września 2018 przez Darklek
Witam serdecznie od jakiegoś czasu systematycznie staram się ćwiczyć HTML i CSS , planuje także usiąść do C++ oraz JS , jednak teraz chciałbym abyście ocenili oraz napisali co robię żle w pisaniu stron internetowych , co mógłbym zrobić aby to wyglądało lepiej .

 

-http://mojepierw.cba.pl/index.html

 

 

-github https://darklek.github.io/StronaWebNONE/
komentarz 21 sierpnia 2018 przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)

@Darklek, Jak masz e14 to to chyba nie twoja pierwsza strona

komentarz 1 września 2018 przez niezalogowany

@Darklek,  Podglądasz portfolio próbujesz skopiować, nie ma nic lepszego na start, zwłaszcza że w tych projektach mają JS,Bootstrap itd a ty próbujesz zrobić kopie w samym html i css plus RWD, skopiujesz kilka projektów i przeskakujesz poziom którego  nie mogłeś przeskoczyć.
http://trueskawka.pl/
https://jacekzema.github.io/Portfolio/
http://ejosue.com/

Co do kolorów to poświeć 30 min na temat psychologi kolorów.
Im więcej pytań zadawać będziesz tym lepiej na ciebie, oczywiście zawsze ktoś z odchyłami się trafi i ciebie wyśmieje ale tak to bywa w życiu, pytaj, oglądaj, pisz.
Większość osób potrzebuje tak naprawdę poklepania po plecach i hasła "pisz dalej" aby zapał nie zgasł.

Dodaj jakieś menu na górze , scroll-behavior: smooth aby to ładnie wyglądało, czas trwania przejścia bym opóźnił bo wszystko skacze za szybko.
Aha zaczynaj projektować od mobilnych urządzeń.

komentarz 1 września 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

@Noemi,

raaany, jak już to jestem koleżanką :D

hehe nie pierwszy raz się to chyba zdarza na tym forum :) Potrzebne by tu były chyba większe avatary :D

komentarz 1 września 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)

o to to! Tomku dobrze mówisz, bo już kilka razy robiłam za kolegę :D oczywiście mi to nie przeszkadza no ale...

HALO ADMIN! dej no nam większe avatary laugh

komentarz 1 września 2018 przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)

@Darklek, Będe szczery, strona jest napisana źle lecz sam projekt i estetyka jak na pierwszy raz jest super. powodzonkaa

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez Droga Mleczna Nowicjusz (190 p.)
Moim skromnym zdaniem powinieneś dać całe przyciski jako nawigację, a nie sam tekst. Reszta może być.
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018 przez skankhunt42 Obywatel (1,170 p.)
Sam dopiero zaczynam naukę html i css więc nie jestem żadnym ekspertem, ale wydaje mi się że korzystanie z paska poziomego do przewijania strony jest złym rozwiązaniem bo jest to bardzo nie wygodne dla użytkownika.
0 głosów
odpowiedź 1 września 2018 przez Darklek Nowicjusz (220 p.)

Witam , trochę poprawiłem moją stronę na "http://mojepierw.cba.pl/index.html"  .  Proszę o sprawdzenie i solidną krytykę :D 

komentarz 1 września 2018 przez pablop76 VIP (123,640 p.)

Opublikuj stronkę na github 

Nauczysz się przy okazji czegoś nowego, pozbędziesz się brzydkich reklam a my będziemy mieli dostęp do Twojego kodu

komentarz 2 września 2018 przez Darklek Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
odpowiedź 1 września 2018 przez J0ker Pasjonat (15,530 p.)
Jeżeli to naprawdę Twoja 1. strona to mogę napisać tylko to:

"Babciu, to jest zajebiste!"

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,095 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2018 w HTML i CSS przez goldzik Nowicjusz (200 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 418 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 3,503 wizyt

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,322 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...