• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer wyłączanie jar file

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
169 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2018 w Java przez Pablo93 Użytkownik (800 p.)
Witam
Wykupiłem sobie VPS w home.pl następnie umieściłem na nim projekt SpringBoot spakowany do pliku jar.

Wszystko działa serwer reaguje zwraca strony ,REST działa ale wystarczy że trochę czasu nie ma aktywności i strona znika z sieci tz. tak jakby program się wyłączył na serwerze mimo iż dodałem "fully executable " do POM.

I tu pytanie czy ktoś ma pomysł jak sprawić żeby ten plik jar się nie wyłączał ? Trzeba coś dopisać do kodu ? Stworzyć usługę ?

W ostateczności mógłbym napisać script w JS który by odświeżał stronę ale to chyba nie est rozwiązanie.

Dodam że projekt jest umieszczony na CentOS 7
komentarz 13 sierpnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
przeniesione 13 sierpnia 2018 przez Patrycjerz
jesteś pewny, że "problem tyczy się tematu JAVA" ?
komentarz 13 sierpnia 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Pośrednio tak. Ja bym się o to nie spinał (jako moderator).
komentarz 13 sierpnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
ja się nie spinam, tylko " ja np. udzielam się głównie w tagach: Java- i rzeczy tyczących się tego języka" stąd, wchodzę a czasami kontent całkowicie odbiega- przez co rzetelnie nic nie doradzę np.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2020 w Java przez Curiosis Użytkownik (540 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2019 w Java przez krystian1997 Obywatel (1,020 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 647 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2019 w Java przez krystian1997 Obywatel (1,020 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...