• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie gier

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
363 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez domino105 Użytkownik (680 p.)
zmienione kategorie 12 sierpnia 2018 przez domino105
Cześć. Mam 13 lat i jestem nowy na forum. Poszukuje grafików dzwiękowców i programistów którzy chcieliby zrobić ze mną gry 3d oraz 2d w Unity 3d i C#. Sam stworzyłem 2 gry

Jedną 3d i jedną 2d. Teraz pracuje nad grą clicker.

Pozdrawiam więcej info na priv
komentarz 12 sierpnia 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Przenieś swoje pytanie do kategorii Nasze projekty.
komentarz 12 sierpnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Gdzie można podziwiać te Twoje gry?
komentarz 12 sierpnia 2018 przez domino105 Użytkownik (680 p.)
Narazie ich nie wydałem nigdzie ale chciałbym zrobić stronę z wszystkimi grami jakie stworzę

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 450 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2020 w C# przez NieMamPomyslu Początkujący (300 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,260 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w C i C++ przez Maciek Strączek Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 12,107 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2018 w C# przez Hipolit Roszkowski Obywatel (1,480 p.)

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...