• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 bluescreen

0 głosów
54 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez bluuur Nowicjusz (120 p.)
Problem po aktualizacji gdy wl pc i sie loguje to mam ekran przeciety w pol i widze tylko dolna czesc ekranu przeciagnieta w gore ale dobra gdy zaktualizowałem to byl bluescreen ladowalo sie do 100% i zresetowal sie sam znow sie logowalem i ladowalo sie do 100% i dalej nic stało tak gdy zresetowałem pc wlaczyly sie jakies pomoce kiedys mialem to samo to wybralem przywróć poprzednią wersję i chwilke sie ladowalo i bylo znow git ale teraz jak to zrobilem to sie zaladowalo i nic sie nie zrobiło i znow pomooce techniczne gdy klikam rozwiazywanie problemow przy wl pc laduje sie i laduje z 5 min i po chwili pisze "program naprawa podczas uruchamianie nue mogl naprawic komputera" pod napisem zamknij lub opcje zaawansowane. Prosze o szybka pomoc!!!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2018 przez OdsetekGlupoty Stary wyjadacz (12,960 p.)
Możesz przywrócić komputer do ustawień fabrycznych z zapisaniem plików.
komentarz 20 sierpnia 2018 przez bluuur Nowicjusz (120 p.)

Nie działa w sensie wszystko mi sie usunie i dziala naormalnie tylko znow po zresetowaniu pc jest blue screen

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 88 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Skun Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 148 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,438 zapytań

108,589 odpowiedzi

226,699 komentarzy

35,996 pasjonatów

Przeglądających: 59
Pasjonatów: 5 Gości: 54

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...