• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Godne polecenia środowisko c++ 2018, możliwość rozwoju, programy okienkowe na windows i android, biblioteki AI itp.

+1 głos
229 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w C i C++ przez Genbion Nowicjusz (130 p.)
Hej wszystkim!

Mam pytanie dotyczące najlepszych lub po prostu godnych polecenia środowisk do c++.

Zależy mi aby były w miarę łatwe w ogarnięciu (aczkolwiek jeśli środowisko warte uwagi to może być i trudne ale warte poświęcenia czasu), umożliwiające budowę aplikacji okienkowych - programów (może nawet gierek) pod windowsa jak i androida.

Z tego co sam szukałem - sporo osób poleca Qt-creator oraz C++ buildera od Borland. A może Visual Studio? W trzech przypadkach nie wiem jak to wygląda z przeniesieniem aplikacji na androida. Czy ktoś ma w tym doświadczenie?

Jak wygląda z licencjami w przypadku chęci sprzedaży oprogramowania napisanego w wymienionych przeze mnie środowiskach? (bądź w zaproponowanych przez was Drodzy Pasjonaci)

Nie pytam o licencje niekomercyjne bo te zwykle są darmowe bądź okresowe (jak to w c++ builderze w wersji 6 personal chyba - darmowa i 30 dniowa w nowszych wersjach)

Proszę tylko nie pisać w stylu - "android i c++ - bzdura -ucz się javy" bo wiem że można to z powodzeniem połączyć.

Ktoś jest w stanie coś polecić?

Pozdrawiam Pasjonatów! :)
2
komentarz 11 sierpnia 2018 przez j23 Szeryf (98,360 p.)
Z C++ Builderem 6 daj sobie spokój.
komentarz 11 sierpnia 2018 przez Genbion Nowicjusz (130 p.)
No w tej chwili chyba najbardziej skłaniałbym się do Qt

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 sierpnia 2018 przez Wiciorny Maniak (66,580 p.)
Hmm,  ja sobie w Javie cenie firme JetBrains i pakiet Intellij, wiem że maja CLion'a też spróbuj myśle żę może się sprawdzić. Licencje mozna za darmo i przedłużać ile się chce za darmo :D są nawet specjalne filmy gdzie pokazuja jak to robic.
komentarz 11 sierpnia 2018 przez Genbion Nowicjusz (130 p.)
Pod c++ też podpasuje? :D
1
komentarz 11 sierpnia 2018 przez Wiciorny Maniak (66,580 p.)
https://www.jetbrains.com/clion/ trzymaj tzn, nie korzystałem ale oni mają wiele wiele środowisk nawet do FRONT-ENDU mają swojego WebStorma
komentarz 11 sierpnia 2018 przez seba1711g Początkujący (330 p.)

@Wiciorny, Jakie filmy masz aby mieć licencje bez studenta?

komentarz 11 sierpnia 2018 przez Wiciorny Maniak (66,580 p.)
Bierzez trial / darmowy po prostu w full wersji na jakis okres czasu...

potem przedłużasz :D https://www.youtube.com/watch?v=iQU9_Fy5p1I

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 693 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 332 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w C i C++ przez Bondrusiek Nałogowiec (48,330 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

62,455 zapytań

108,606 odpowiedzi

226,736 komentarzy

36,186 pasjonatów

Przeglądających: 176
Pasjonatów: 19 Gości: 157

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...