• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca jako programista unity?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,040 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Cześć,

Czy jest możliwe aby znaleść prace jako programista unity? Aktualnie widzę dość mało ofert
komentarz 10 sierpnia 2018 przez niezalogowany
nie, nie jest możliwe już teraz. Teraz tylko assembler
komentarz 10 sierpnia 2018 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Chyba nie złapałem sarkazmu
komentarz 10 sierpnia 2018 przez niezalogowany
a ja pytania.

Zadałeś pytanie typu: Czy jest możliwe dostać pracę jako policjant? Aktualnie mało ofert widziałem.

Kurde, chcesz programować w Unity to programuj, baw się, twórz coś. Znajdziesz ofertę pracy to wysyłaj, szukaj.

Jak nie ma, to szukaj pracy w języku w którym uczyłeś się pisać w Unity. Itp, itd.

Czy policjant szukał ofert pracy? Nie, policjant chciał nim być (lub zmusili go rodzice), wiec dowiedział się sam wszystkiego, co potrzebuje aby nim zostać i poszedł na kurs, potem zdał egazmin i został przyjęty. Później albo się rozwijał i stawał na następnych szczeblach kariery, albo został do końca życia krawężnikiem.
komentarz 10 sierpnia 2018 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Chodiz mi o to że z jednej strony ludzie piszą że brakuje ludzi i łatwo jets znieść pracę a z drugiej znalazłem 2,3 oferty
komentarz 10 sierpnia 2018 przez niezalogowany
A w jakim języku piszesz w Unity?
komentarz 10 sierpnia 2018 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
C# :)
2
komentarz 10 sierpnia 2018 przez niezalogowany
A pracy dla programistów C# nie ma?

Jest w od cholery. Więc może nie przywiązuj się do platformy tylko patrz ogólniej, czyli spójrz na język i jakie są jego możliwości a dalej jakie oferty pracy są z tym związane, później wybierz oferty najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Jeżeli chcesz iść tylko w gry i tylko w Unity... to bez sensu.

Ucz się ogółu, patrz szeroko. Nie zakładaj sobie klapek na oczy już na początku przygody...

Jak jarają Cię gry, to szukaj też innych roziwązań pisania gier.

Jak jara Cię Unity to... niech Cię tak nie jara, bo się sparzysz, jak za jakiś czas Unity wyjdzie z rynku, a Ty będziesz umiał tylko pisać pod Unity.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Jest sporo ofert, polecam ten portal, tam znajdziesz sporo ofert:

https://www.skillshot.pl/
komentarz 10 sierpnia 2018 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Dokładnie 3 oferty pod moje kryteria Dużo :)?
komentarz 11 sierpnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
zawsze coś pod moimi nie było ani jednej :D
0 głosów
odpowiedź 6 października 2018 przez Megamax Nowicjusz (140 p.)
Ja poszukuję programistów Unity do tworzenia małych gier. Zapraszam do kontaktu. Bartosz.stryjewski@wp.pl
komentarz 6 października 2018 przez Bartosz Dokurno Użytkownik (980 p.)
Aktualnie nie szukam pracy :)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 647 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2016 w OpenGL, Unity przez xydden Gaduła (4,480 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 548 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 624 wizyt

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...