• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy wyceniłem dobrze podzespoły?

0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Piotr86PL Początkujący (280 p.)
edycja 10 sierpnia 2018 przez Piotr86PL
Witam

Postanowiłem wycenić wszystkie komponenty jakie walają mi się w domu. Nie wiem czy je dobrze wyceniłem dlatego proszę was o pomoc. Podzespoły pochodzą z przedziału 199X - 200X (chodzi o rok). Chciałbym się też dowiedzieć jak najtaniej mógłbym dokupić brakujące części (o ile nie znajdę ich w domu). Z góry też mówię, iż płyt ESC mam kilka (nie pamiętam dokładnie, jak znajdę klucz do odpowiedniego pomieszczenia do zobaczę ile). Zestawy chcę sprzedać jako komputery retro (do gier i starych programów) tylko nie wiem czy zasługują na te miano.

Link do arkuszu: https://drive.google.com/open?id=1JqyEizqRGx9l4dLrylDuUUQMPllDeAky

EDIT: Zdjęcia zestawów: https://drive.google.com/open?id=1QqkiZcWkQwLsGBZ92qeVzPNGgNx-81vX

Dzięki i pozdrawiam
komentarz 10 sierpnia 2018 przez PreZmyK Pasjonat (17,150 p.)
Wg mnie przesadziłeś.
komentarz 10 sierpnia 2018 przez SimiVoid Dyskutant (8,010 p.)
Przesada z tymi cenami. Intel Celeron za 70 zł
komentarz 10 sierpnia 2018 przez Piotr86PL Początkujący (280 p.)
Ok rozumiem. A można by prosić arkusz z pozmienianymi cenami. Bo słowa "Przesadziłeś nic mi nie mówią". :) Tak czy inaczej patrzyłem na ebay i allegro, a tam z cenami różnie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Pszemeek Początkujący (330 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 258 wizyt
pytanie zadane 30 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Radek Budnik Początkujący (330 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez ZSTIUSER Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

62,398 zapytań

108,540 odpowiedzi

226,577 komentarzy

35,626 pasjonatów

Przeglądających: 175
Pasjonatów: 3 Gości: 172

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...