• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mac ios odczyt pliku tekstowego

Konferencja JOIN! 2018
0 głosów
43 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez krawiecki Początkujący (300 p.)
Witam, ostatnio kupiłem sobie maca i zainstalowałem sobie program xcode. Mam problem przy odczytania pliku tekstowego. Na początku myślałem że jest coś nie tak z moim kodem, ale pobrałem sobie pliki z odcinka 7 z tym quizem. Zrobiłem nowy projekt w xcode o nazwie quiz, gdy wejdziemy w ten folder jest tam plik o nazwie quiz.xcodeproj i folder o nazwie quiz w którym znajduje się main.cpp, obok niego wkleiłem plik tekstowy z odcinka quiz.txt, nastepnie z pliku z odcinka quiz.cpp przekopiowałem kod źródłowy do main.cpp, przy próbie kompilacji wyskakuje mi komunikat w konsoli "Nie udalo sie otworzyc pliku" czyli funkcja if plik good () zwrocila fałsz, czy wie ktoś co robię źle i jak zrobić żeby nie mieć problemów z odczytem plików?
komentarz 12 sierpnia przez kompowiec2 Mądrala (5,680 p.)
musisz sprawdzić dokumentację applowskich produktów gdyż poradnik mirka nie uwzględnia maca.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 75 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez krawiecki Początkujący (300 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 48 wizyt
pytanie zadane 22 maja w C i C++ przez kamila131 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 465 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w Offtop przez mar3 Gaduła (3,060 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

55,375 zapytań

99,732 odpowiedzi

205,203 komentarzy

27,302 pasjonatów

Przeglądających: 325
Pasjonatów: 13 Gości: 312

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...