• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mac ios odczyt pliku tekstowego

0 głosów
32 wizyt
pytanie zadane 6 dni temu w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez krawiecki Nowicjusz (190 p.)
Witam, ostatnio kupiłem sobie maca i zainstalowałem sobie program xcode. Mam problem przy odczytania pliku tekstowego. Na początku myślałem że jest coś nie tak z moim kodem, ale pobrałem sobie pliki z odcinka 7 z tym quizem. Zrobiłem nowy projekt w xcode o nazwie quiz, gdy wejdziemy w ten folder jest tam plik o nazwie quiz.xcodeproj i folder o nazwie quiz w którym znajduje się main.cpp, obok niego wkleiłem plik tekstowy z odcinka quiz.txt, nastepnie z pliku z odcinka quiz.cpp przekopiowałem kod źródłowy do main.cpp, przy próbie kompilacji wyskakuje mi komunikat w konsoli "Nie udalo sie otworzyc pliku" czyli funkcja if plik good () zwrocila fałsz, czy wie ktoś co robię źle i jak zrobić żeby nie mieć problemów z odczytem plików?
komentarz 3 dni temu przez kompowiec2 Mądrala (5,560 p.)
musisz sprawdzić dokumentację applowskich produktów gdyż poradnik mirka nie uwzględnia maca.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 41 wizyt
pytanie zadane 22 maja w C i C++ przez kamila131 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w Offtop przez mar3 Gaduła (3,060 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 108 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2016 w C i C++ przez Ditrix Mądrala (5,160 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

53,042 zapytań

96,245 odpowiedzi

197,034 komentarzy

25,898 pasjonatów

Przeglądających: 145
Pasjonatów: 0 Gości: 145

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...