• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy zamontuje tą karte graficzna w nowej płycie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
146 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)

Mam pytanie tak jak pamięć ram np ddr3 a ddr4 (pomijamy markę i częstotliwość) różą się tym wcięciem na dole nie włożysz pamięci ram ddr3 do płyty głównej ddr4 i wice wersa w obecnym komputerze mam płytę główna Lenovo H81H3-LM i zamontowaną kartę graficzną Lenovo Ge Force gtx 745 2GB na porcie PCI Express x16  (załącznik) chce kupić MSI B85-G43 GAMING z portem pod kartę PCI Express x16 moje pytanie brzmi czy jestem wstanie zamontować tą karte graficzną w nowej płycie czy to nie jest tak że port PCI Express x16 jest se tym portem ale wpływ ma jeszcze wycięcie  w gnieździe które może różne? Jeśli ktoś zrozumiał co napisałem to z góry dziękuje

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2018 przez Q7V Gaduła (4,250 p.)
Jeżeli GTX 745 wchodzi to wejdzie każda nowsza. Ewentualnie może się nie zmieścić chłodzenie lub na długość, ale slot PCI-e x16 jest taki sam.

 

GTX 745 to jest chyba OEM tzn. montowany tylko w fabrykach do gotowych zestawów komputerowych, więc sprawdź jeszcze czy zasilacz da radę utrzymać nowszą kartę, która zużywa prawdopodobnie więcej energii.
komentarz 9 sierpnia 2018 przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)
Dzięki

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 247 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 125 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,320 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...