• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Win 10 bez klucza

Object Storage Arubacloud
+1 głos
35,430 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez pionk18 Obywatel (1,590 p.)
Witam, mam nowego kompa i bedę chciał zainstalować win10, ale nie mam klucza. Czy podczas instalacji mogę jakoś pominąć ten krok? Jeżeli tak to jak długo będę mógł się cieszyć systemem i jakie ograniczenia są z tym związane. Czy polecacie jakiś sposób na legalny win10, bez wydawania dużych kwot( <100zł )? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 sierpnia 2018 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
legalnego w 100% win10 poniżej 200 złotych nie kupisz, najwyżej po znajomości. Możesz nielegalnie go aktywować za pomocą cmd, i znak wodny zniknie ale nie polecam takiego rozwiązania. Tym bardziej - windows 10 jest niekompatybilny w cholerę. Lepiej się naucz linuxa.
komentarz 8 sierpnia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Nie każdy chce koniecznie linuxa. Są ludzie, którzy chcą czasami pograć w gry, a to na linuxie jeśli wg jest możliwe (nie każdy tytuł się da), to jest mocno utrudnione. Inna sprawa, że nie każdy ma komputer tylko dla siebie, i uczenie babci/mamy/innego prapociotka jak korzystać z linuxa nie jest w sferze ich zainteresowania
1
komentarz 8 sierpnia 2018 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

To idź i kup w sklepie z pudełkiem bo to jest jedyna legalna możliwość posiadania legalnego licencjonowanego systemu Windows

 uczenie babci/mamy/innego prapociotka jak korzystać z linuxa nie jest w sferze ich zainteresowania

A może uczenie babci Windowsa nie jest w sferze jej zainteresowania? 

+1 głos
odpowiedź 8 sierpnia 2018 przez Deltoid Nowicjusz (210 p.)
Zawsze możesz kupić klucz do Windows 7 Ultimate i aktywować nim dziesiątkę.
+1 głos
odpowiedź 11 sierpnia 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Z racji wprowadzonych przez unie przepisow od jakiegoś czasu  mozna sie zrzekac prawa do licencji i przekazywac ja innym. Firmy ktore rozbieraja kompy na czesci moga teraz sprzedawac także klucze aktywacyjne. Legalny windows za 20 zl na allegro, polecam:

https://allegro.pl/windows-10-professional-32-64-bit-pl-i7497404437.html

Wszystko legalnie, pod aukcją jest zacytowany akt prawny który na to pozwala :)
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2018 przez lolk45 Gaduła (3,210 p.)
Nie jestem pewien od czego to zależy, ale czasami możesz pominąć a czasami nie. Gdy instaluję windowsa 8.1 z oryginalnej płyty BOX to muszę podać klucz. Natomiast ISO ze stony Microsoftu nie potrzebuje klucza, tylko że potem i tak musisz aktywować.

Spróbuj pobrać ISO ze strony Microsoftu i potem aktywować jakimś Microsoft Toolkit, czy coś takiego. Tylko uważaj bo wiele z tych aktywatorów to jakieś złośliwe oprogramowanie. Polecam skanować VirusTotal online.

Jeśli ci instalacja nie przejdzie bez klucza to spróbuj klasycznie w torrentach poszukać zmodyfikowanego instalatora. Jestem (nie) szczęśliwym posiadaczem dwóch oryginalnych Windowsów BOX i OEM po niecałe 500 zł. Szkoda mi pieniędzy tak z perspektywy czasu.

Jeśli chcesz kupić windowsa to możesz poszukać na Allegro jakiś kluczy, chociaż i tak nie będzie w pełni legalny, a ty tylko zapłacisz. Dlatego jak już kupić to oryginał.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 4,469 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 7,080 wizyt

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...