• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozłączający się mikrofon

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,028 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez spicedagger Użytkownik (530 p.)
edycja 7 sierpnia 2018 przez spicedagger

Mój mikrofon na USB SPodcaster(reloop) wycisza się lub rozłącza gdy zminimalizuję grę lub jakiś program, prubowałem różne mikrofony i gniazda USB, normalny mikrofon jack działa poprawnie. Już nie mam pomysłu w czym problem, inne urządzenia działają poprawnie.  Mam WINDOWS  10 64x POMOCY TO JUŻ SIĘ ROBI WKURZAJĄCE :(

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2018 przez Cinkciarz523 Początkujący (260 p.)
Możliwe że kabel od mikrofona jest jakoś uszkodzony, miałem podobnie ze słuchawkami i właśnie wtedy kabel był uszkodzony. Możliwe że o to nie chodzi bo ja się nie znam na mikrofonach albo tym podobnym. Masz może jakąś gwarancje? Jeśli nie to daj do jakiegoś serwisu.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Sprawdź sterowniki, jak co to zaktualizuj. Spróbuj przy wyłączonym USB selective suspend. Masz możliwość sprawdzenia urządzenia na innym systemie?
0 głosów
odpowiedź 4 października 2019 przez spicedagger Użytkownik (530 p.)
dałem sobie spokój po czasie ale chciałbym używać tego mikrofonu, dalej nie mam pomysłów próbowałem już chyba wszystkiego ,

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 753 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 381 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 35 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...