• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szkoła po gimnazjum "Level Designer"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
351 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez PR3C3L Początkujący (270 p.)
Witam, mam 15lat i od 1,5roku interesuję się levelowaniem poziomów. Stworzyłem kilka swoich map lecz mam jedno nurtujące mnie pytanje. To jest ostatni mój rok w szkole gimnazialnej i muszę zacząć szukać szkoły dla siebię ale nw jaką szkołę wybrać jeżeli chcę iść w kierunku levelowania poZiomów i co potrZebne mi do takiej szkoły gdyż dotychczas moje oceny były na ledwo 2 Gdyż Zawsze uważałem że szkoła mi się nie przyda. Może głupie pojęcie ale ja tak uważam. Mam nadzieję że ktoś mi w tym wyborze pomoże/wytłumaczy.

Pozdrawiam
1
komentarz 4 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
co to "levelowaniem poziomów" ??
komentarz 4 sierpnia 2018 przez Chess Szeryf (76,710 p.)
To jest chyba tworzenie map do gry, po której chodzą jakieś postacie. Tak mi się wydaje. Źle napisał, bo powinien jak już, to tak: level'owanie map. Mu chyba chodzi zapewne oto, że nie tworzy sam narzędzi do tworzenia mapy do gry, tylko te narzędzie ma udostępnione i za jego pomocą tworzy mapę.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Skoro uważasz że szkoła ci się nie przydaje to po co w ogóle szukasz jakiejś o jakimś tam wymyślnym profilu. Idź do technikum informatycznego, a najważniejsze zacznij się sam uczyć. Zrobić prostą gre platformową wcale nie jest tak trudno, weź Unity i do dzieła. Po za Unity masz do wyboru python i pygame. Zacznij coś robić, a nie pytaj się jaka szkoła bo szkoła szkołą ale najważniejszy jest własny samorozwój.
1
komentarz 4 sierpnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

bo szkoła szkołą ale najważniejszy jest własny samorozwój

Podpisuję się ręcami i nogami... szkoda tylko, że tak niewiele młodych ludzi w taki sposób podchodzi dziś do swojego życia...

komentarz 4 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Etam nie przesadzaj :) No jest mega duzo ludzi co znalazło sie na infie bo tak, bo rodzice kazali. Jednak myślę że życie zweryfukuje co będą robić.
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2018 przez niezalogowany
Jak twoje oceny oscylują w okolicach 2, to dużego wyboru nie masz. Rejonowe liceum, może jakieś słabe technikum.

Czym jest levelowanie poziomów? Jeśli chodzi ci o projektowanie poziomów, to nie wydaje mi się, żeby jakaś szkoła miała klasy o takim profilu. Najbardziej pokrewnym (według mnie) może być plastyk lub technikum infirmatyczne, ale do pierwszego musisz mieć prace  a do drugiego oceny.
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2018 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
Ja na twoim miejscu poszukałbym takiego średniego liceum na mat inf/fiz (to zależy od szkoły). Głównym źródłem punktów w rekrutacji są punkty z egzaminu gimnazjalnego, wyniki po >= 60% są dobre. I na świadectwie dobrze jakbyś miał oceny z mat, inf, fiz, pol nie mniejsze niż 3.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez PR3C3L Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 147 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez PR3C3L Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2022 w Python przez AndiWoj Nowicjusz (120 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...