• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laravel CKEditor UniSharp

0 głosów
75 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez kebab Nowicjusz (150 p.)
Witam!

Czy owy edytor tekstu jest godny polecenia ? Podobno jest najbardziej wspierany i mogę w nim wyłączyć np. dodawanie zdjęć oraz edytować parametry pod względem których będzie edytowany tekst. Czy to jest prawda ?

https://github.com/UniSharp/laravel-ckeditor

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2018 przez Gambr Mądrala (7,190 p.)
wybrane 1 sierpnia 2018 przez kebab

Najlepsza

Edytor jest dobry, spełnia wszystkie swoje zadania i nie sprawił mi żadnych problemów, także myślę że jest godny polecenia. Możesz zerknąć tutaj, od 15 minuty jest o edytorze

komentarz 1 sierpnia 2018 przez kebab Nowicjusz (150 p.)

Po wykonaniu polecenia:

php artisan vendor:publish --tag=ckeditor

W katalogu public tworzą się pliki dla js w katalogu public/vendor. Powinienem je commitować w gicie czy dodać do ignora i za każdym razem wywoływać owe polecenie ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez SatanSerdusko Początkujący (250 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 46 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

63,199 zapytań

109,436 odpowiedzi

228,618 komentarzy

42,946 pasjonatów

Przeglądających: 67
Pasjonatów: 9 Gości: 58

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...