• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laravel CKEditor UniSharp

0 głosów
77 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez kebab Nowicjusz (150 p.)
Witam!

Czy owy edytor tekstu jest godny polecenia ? Podobno jest najbardziej wspierany i mogę w nim wyłączyć np. dodawanie zdjęć oraz edytować parametry pod względem których będzie edytowany tekst. Czy to jest prawda ?

https://github.com/UniSharp/laravel-ckeditor

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2018 przez Gambr Mądrala (7,220 p.)
wybrane 1 sierpnia 2018 przez kebab

Najlepsza

Edytor jest dobry, spełnia wszystkie swoje zadania i nie sprawił mi żadnych problemów, także myślę że jest godny polecenia. Możesz zerknąć tutaj, od 15 minuty jest o edytorze

komentarz 1 sierpnia 2018 przez kebab Nowicjusz (150 p.)

Po wykonaniu polecenia:

php artisan vendor:publish --tag=ckeditor

W katalogu public tworzą się pliki dla js w katalogu public/vendor. Powinienem je commitować w gicie czy dodać do ignora i za każdym razem wywoływać owe polecenie ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 72 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez SatanSerdusko Początkujący (250 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 180 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,791 zapytań

111,250 odpowiedzi

233,951 komentarzy

46,683 pasjonatów

Przeglądających: 141
Pasjonatów: 0 Gości: 141

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...