• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie obrazu z laptopa na monitorze AOC

0 głosów
65 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Witajcie, mam do Was pytanie, posiadam laptop i podłączyłem go za pomocą HDMI do monitora AOC.

Problem w tym że rozdzielczość nie łapie. Jest taka sama jak na laptopie a potrzebuję zmienić ją na 1920x1080 ( Czyli obraz jest ale jest nienaturalnie rozciągnięty)

1366x768-To jest maksymalna wartość jaką mogę ustawić na laptopie. Windows 10. Mam opcję do wyboru typu: Duplikuj itd jednak to nie działa. Raz udało mi się uzyskać taką rozdzielczość jednak po wyciągnięciu kabla HDMI aby zobaczyć czy działa zaraz po włożeniu "Sprawa się rypła" i teraz za nic w na świecie nie mogę ustawić odpowiedniej rozdzielczości.

Jakie informacje potrzebujecie abym doprecyzował.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2018 przez SimiVoid Dyskutant (8,830 p.)
Na klawiaturze wciśnij Win+P i wybierz opcję rozszerz albo tylko drugi ekran.
komentarz 30 lipca 2018 przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Opcja Rozszerz byłaby ok pod względem rodzielczości. Problem jest taki że  włączam przeglądarke a jej tak jakby nie było. Kursor ucieka w krzaki wiec to nie to.
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2018 przez Fvvmu Początkujący (440 p.)
Mogę być w błędzie(?)
Ale wydaje mi się, że system/monitor dostosuje się do rozdzielczości laptopa czyli 1366x768.
komentarz 1 sierpnia 2018 przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Owszem. Jednak przez przypadek dowiedziałem się jak to zrobić.
1.Podłączyć kable
2.Włączyć laptopa.
3. Wybrać opcję "Tylko drugi ekran"
I teraz albo zadziała albo:
4.Wyłączyć laptopa
5.Włączyć ponownie.
Aktualnie teraz przy każdym uruchomieniu obraz poprawnie wyświetla się na monitorze.
Niestety nadal nie wiem dlaczego akurat tak a nie inaczej. Być może to przez W10.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 26 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 27 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 1,593 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez SebbaGamess Użytkownik (520 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,913 zapytań

111,382 odpowiedzi

234,401 komentarzy

46,749 pasjonatów

Przeglądających: 121
Pasjonatów: 1 Gości: 120

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...