• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie obrazu z laptopa na monitorze AOC

Object Storage Arubacloud
0 głosów
191 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Witajcie, mam do Was pytanie, posiadam laptop i podłączyłem go za pomocą HDMI do monitora AOC.

Problem w tym że rozdzielczość nie łapie. Jest taka sama jak na laptopie a potrzebuję zmienić ją na 1920x1080 ( Czyli obraz jest ale jest nienaturalnie rozciągnięty)

1366x768-To jest maksymalna wartość jaką mogę ustawić na laptopie. Windows 10. Mam opcję do wyboru typu: Duplikuj itd jednak to nie działa. Raz udało mi się uzyskać taką rozdzielczość jednak po wyciągnięciu kabla HDMI aby zobaczyć czy działa zaraz po włożeniu "Sprawa się rypła" i teraz za nic w na świecie nie mogę ustawić odpowiedniej rozdzielczości.

Jakie informacje potrzebujecie abym doprecyzował.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2018 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)
Na klawiaturze wciśnij Win+P i wybierz opcję rozszerz albo tylko drugi ekran.
komentarz 30 lipca 2018 przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Opcja Rozszerz byłaby ok pod względem rodzielczości. Problem jest taki że  włączam przeglądarke a jej tak jakby nie było. Kursor ucieka w krzaki wiec to nie to.
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2018 przez Fvvmu Początkujący (470 p.)
Mogę być w błędzie(?)
Ale wydaje mi się, że system/monitor dostosuje się do rozdzielczości laptopa czyli 1366x768.
komentarz 1 sierpnia 2018 przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
Owszem. Jednak przez przypadek dowiedziałem się jak to zrobić.
1.Podłączyć kable
2.Włączyć laptopa.
3. Wybrać opcję "Tylko drugi ekran"
I teraz albo zadziała albo:
4.Wyłączyć laptopa
5.Włączyć ponownie.
Aktualnie teraz przy każdym uruchomieniu obraz poprawnie wyświetla się na monitorze.
Niestety nadal nie wiem dlaczego akurat tak a nie inaczej. Być może to przez W10.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 608 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Krzysztof Mirek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 285 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez francus11 Gaduła (3,250 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ravn Nowicjusz (240 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...