• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dotpay / post/ formularz

Object Storage Arubacloud
0 głosów
509 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2018 w PHP przez Olek Szymański Użytkownik (920 p.)
Cześć! Dzisiaj została mi ostatnia rzecz projektu tzn. płatności. Mam sobie podsumowanie zamówienia i pod tym przycisk "Zamawiam i płacę". On mnie przekierowuje na stronę np. http://www.example.pl/done/123456. I mam tam informacje o numerze zamówienia, należnośći i jakieś dodatkowe informacje. Oczywiście jest tam przycisk, który mnie przekierowuje do płatnośći dotpay.pl. I moje pytanie jest takie: czy mogę w jakiś inny sposób wysłać te dane do dotpay oraz żeby mnie przekierowało na stronę płatnośći? Chodzi o to, że nie chce podawać np. kwoty w POST jak i w GET, bo można to zmienić. A znajdą się tacy ludzie.
komentarz 27 lipca 2018 przez niezalogowany
. - taktyczna kropka do obserwowania postu

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2018 przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)
Zamiast przesyłać w POST cenę produktu. Przesyłaj id produktu a z bazy danych wyciągasz cena produktu itd. I przesyłasz dalej do API Dotpay. A jeżeli chodzi o przekierowanie to nie wiem, ponieważ nie korzystałem z API Dotpay
komentarz 27 lipca 2018 przez Olek Szymański Użytkownik (920 p.)
Rozumiem, że potem to "dosłać" przez cURL?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 514 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w PHP przez s4bek Użytkownik (600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 351 wizyt
pytanie zadane 8 września 2018 w PHP przez Rafał Michalik 1 Początkujący (490 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 446 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2018 w PHP przez Olek Szymański Użytkownik (920 p.)

92,551 zapytań

141,397 odpowiedzi

319,528 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...