• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komenda dla bota discord na silniku JS(JavaScript)

–2 głosów
170 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez FrOsT Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 27 lipca 2018 przez Patrycjerz
Witam mam pytanie jak zacząć pisać komende na Broadcast - czyli inaczej ogłoszenia.

Otóż chciałbym określić konkretny kanał głosowy i żeby poprostu bot wysyłał ogłoszenie z treścią jaką ja chce.
komentarz 27 lipca 2018 przez Mariusz08 Nałogowiec (45,440 p.)
Cześć! Przenieś swoje pytanie do kategorii JS, jQuery, AJAX. Pzdr

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2018 przez marcin99b Maniak (61,060 p.)
w js akurat nie pisałem bota
ale w innej bibliotece po prostu musisz z klienta pobrać odpowiedni kanał i tam wysłać wiadomość
podczas odpowiadania użytkownikowi bot na start wie do którego kanału wysłać wiadomość
a w tym przypadku ty musisz ręcznie wybrać ten kanał

co prawda to nie jest bezpośrednia odpowiedź z kawałkami kodu, ale powiedziałem jak to działa
+polecam szukać na zagranicznych forach, tam każdy popularny temat jest opisany na każdy możliwy sposób

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 144 wizyt
pytanie zadane 16 września 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Piotrek Peter Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 299 wizyt
pytanie zadane 25 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2018 w Python, Django przez kuba802802 Początkujący (360 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

62,275 zapytań

108,402 odpowiedzi

226,285 komentarzy

34,906 pasjonatów

Przeglądających: 222
Pasjonatów: 5 Gości: 217

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...