• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dokumentacja css?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
640 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam wszystkich!
 

Więc piszę dokumentacje css do mojej strony na wrapbootstrap. Opisałem około 60 linijek kodu css i stwierdziłem że opisywanie każdej linijki osobno nie ma sensu bo przecież dużo linijek jest takie same i np. jedyne co je różni od sobie to podana wartość. I chciałbym dopytać bardziej doświadczone osoby ode mnie czy mogę po prostu opisać wszystkie te komendy zamiast linijka po linijce tak jak to zrobiłem przy html

 

Bardzo dziękuję wszystkim za czas jaki wiele osób na tym forum włożyło aby mi pomóc, ponieważ wiem że gdyby nie wy prawdopodobnie nie znałbym teraz do końca podstaw :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
wybrane 26 lipca 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza

I chciałbym dopytać bardziej doświadczone osoby ode mnie czy mogę po prostu opisać wszystkie te komendy zamiast linijka po linijce tak jak to zrobiłem przy html

Klasy*. Poza tym tak, nie ma sensu opisywać każdej linijki z osobna. 

komentarz 26 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Tak
komentarz 26 lipca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Dobra. Naprawdę bardzo dziękuję za pomoc
komentarz 28 lipca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Sorrka że znowu pytam ale czy np. pisząc jak dodać jakąś klasę do danego elementu to muszę napisać coś w stylu:

Aby dodać klasę o wybranej przez ciebie nazwie należy dodać class="X" do znacznika div elementu Y
komentarz 28 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Szczerze? Nie wiem, nigdy nie pisałem dokumentacji HTML, jak mówię sprawdź inne projekty, i na ich bazie napisz własną dokumentację.

Myślę jednak, że taka informacja będzie ok, tylko nie podawaj jej wszędzie tylko gdzieś w jednym miejscu na początku docsów.
komentarz 28 lipca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok czyli trzeba to napisać raz i dodać w których przykładach można to stosować

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 454 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2019 w Python przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,550 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2018 w C i C++ przez Sic Dyskutant (8,510 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...