• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

karta graficzna nvidia nie jest wykrywalna

Object Storage Arubacloud
0 głosów
327 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
Pomocy,mam dwie karty graficzne w moim laptopie acer aspire f15,zintegrowana intel core i5 i nvidia geforce 940MX.Chcialrm zaktualizowac sterownik tej drugiej,gdy to zrobilem wszystko sie zwalilo,rozdzielczosc ekranu sie zmienila,nie moglem wejsc w wiekszosc gier,ani w panel sterowania invidi,odinstalowalem i zainstalowalem ale bez skutku,gdy wchodze w panel invidia pisze mi ze uzytkownik nienkorzysta z monitora podpietego do karty graficznej nvidia,przywrocilem ustawienia fabryczne i dalej tak samo,to samo pisze gdy prubujr wejsc w panel nvidi.prosze o szybka pomoc
komentarz 25 lipca 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Przy dul GPU w laptopach najlepiej jest instalować drivery ze strony producenta.
komentarz 29 lipca 2018 przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
przywrócone 29 lipca 2018 przez oryginalny
A moze karty ze soba nie wspolpracuja,bo zaktualizowalem nvidie z panela urzadzen,moze gdybym pobral najnowsze sterowniki do obu kart ze stron producentow a tamtme odinstalowal zadzialaloby,szukalem juz ale jakos nie moglem znalesc pasujacych a jestem w tym zielony troche i nie chce zly,dalbys mi linka do najnowszych sterownikow do obu kart?Moja karta zintegrowanaa to intel(R)graphic620,a dedykowana to NVIDIA Geforce 940MX.Z gory dziekuje i przepraszam za klopot.
komentarz 30 lipca 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
komentarz 30 lipca 2018 przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
Dzieki,dalbys tez do karty zintegrowanej Intel(R)graphic 620?Bo tej wogole nie moge znalesc
komentarz 30 lipca 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Wybierasz swój model laptopa i instalujesz sterowniki VGA z tej strony.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 lipca 2018 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
Odinstaluj wszystko co związane z GeForce.

Pobierz:

https://www.nvidia.pl/geforce/geforce-experience/

Pobierz i zainstaluj przez to wykryty sterownik.

Spróbuj zaktualizować system.

Zrestartuj lapaka.
komentarz 25 lipca 2018 przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
zdazylem zainstalowac recznie nowy sterownik do karty,i teraz karta jest normalnie wykrywalna,geforcr experience dziala jedynie panel nvidia ciagle nie chce sie wlaczyc bo twierdzi ze urzadzenie nie jest podoiete do monitora korzystajacego z karty nvidia,zastosowac sie do twoich instrukcji?
komentarz 25 lipca 2018 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
Twój wybór, wg mnie powinno zadziałać.
komentarz 25 lipca 2018 przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
odinstalowac cala karte nvidia tez?z menedzera urzadzen.
komentarz 25 lipca 2018 przez oryginalny Nowicjusz (140 p.)
edycja 25 lipca 2018 przez oryginalny

@Borówa, niestety nie zadzialalo,dalej to samo gdy prubuje odpalic panel nvidia,i dalej gry nie chodza.

0 głosów
odpowiedź 25 lipca 2018 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witaj. Postaraj się uruchomić w trybie awaryjnym i przywracanie systemu. Dodatkowo sprawdź czy laptopa możesz podłączyć do zewnętrznego źródła przez hdmi, Możliwe że wcześniej miałeś podłączone do zewnętrznego więc to co napisałeś zgadza się rozdzielczości mogły się nie zgadzać i nic nie działało.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez deppo Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 379 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...