1) Masz źle zrobione warunki:
Pierwszy else if jak I drugi można wziąść w jeden blok while( A != B)
W nim jeśli A > B A -= B else B -= A
Daj znać jeśli dalej nie rozumiesz to wyślę ci kod tu albo na priv
Powinieneś zmniejszac wiekszą zmienną dopóki są równe a tutaj zmniejszasz oba
2) Bezwzględnie unikaj zmiennych globalnych, przenies je w main(), jeśli możesz się bez nich obejść, zadeklaruj je lokalnie
3) rób odstępy np. for (int I = 0; I < n; i++) bo znacznie wygodniej się czyta, ten kod ma tylko 44 wiersze ale im więcej tym gorzej z takim pisaniem