• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WordPress brakujące podpięcia w head oraz za stopką

Object Storage Arubacloud
0 głosów
146 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Systemy CMS przez Neronys Bywalec (2,090 p.)
zmienione kategorie 22 lipca 2018 przez Neronys

Witam,

Mam problem z frameworkiem unyson - chciałem go przetestować. Podczas ustawiania swojego buildu na stronie i podejrzeniu przez panel wordpress wszystko jest ok. Ale kiedy próbuję wyświetlić na front-page apply_filters('the_content', tu wiadomo co); to owszem wyświetla ale bez obrazków ;/ tych z css fav w znacznikach <i> oraz tak jakby bez dodatkowych styli unysona które nadąłem w page builderze. 

Sprawdziłem podpięte <link rele> i się okazuje że kilku brakuje w headzie i w oŋóle nic z unysona nie ładuje się za stopką.

Poniżej zrzuty z podglądu przez panel WP oraz próba odpalenia front-page z wyświetleniem 'the_content'.

Poniżej poprawny obrazek z załadowanym frameworkiem ze wszystkimi tagami script

]

A tutaj to co się łąduje po stworzeniu front-page.phpna bazie index.php i podmianie na wyświetlanie 'the_content' tej stronki z tymi trzeba 'boxami'

 

komentarz 22 lipca 2018 przez niezalogowany
a dlaczego chcesz wyświetlać content za pomocą apply_filters? Nie lepiej po prostu zrobić pętle i w niej the_content(); ?

Poza tym był już podobny problem na tym forum: https://forum.pasja-informatyki.pl/228982/wordpress-framework-unyson-i-zabawa-z-niedzialajacymi-obrazkami

może coś Ci podpowie

Zdjęcia które wrzuciłem są tak wątłej jakości, że nawet nagłówków nie idzie przeczytać, a co dopiero kod ;)
komentarz 22 lipca 2018 przez Neronys Bywalec (2,090 p.)

@ViruS, czytałem tamten wątek ale to zupełnie inna kwestia, tam był problem z hrefami do obrazków. 

Tutaj font-awesome unysona nie działa bo z jakiś powodów na mojej nowej stronie front-page nie ładują się te same link rele i script src co na opcji podglądu przez kokpit WP.

Zdjęcia polecam zobaczyć na kompie. 

 

Pozdrawiam.

komentarz 22 lipca 2018 przez niezalogowany

Kolego, zdjęcia masz w rozmiarach 600 x ileśtam, ale jak wolisz nie udostępniać lepszych to... Twój wybór. Ja doczytać się nie mogę - angry

Musisz w takim razie pisać na support do tego frameworka frameworka.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2018 przez Neronys Bywalec (2,090 p.)
Kiedy zamiast używać funckji wp_head i wp_footer wrzucę na sztywno style i skrypty to wszystko rusza.

Jak poprawić zatem te dwie funkcje by ładowało wszystko prawidłowo ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 374 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 4,133 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,765 wizyt
pytanie zadane 17 września 2016 w Systemy CMS przez Patryk Filipiak Początkujący (460 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...