• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem z uruchomieniem laptopa!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
398 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Absum Bywalec (2,640 p.)
zamknięte 22 lipca 2018 przez ScriptyChris
Witam wszystkich barfzo serdecznie,dziś wieczorem postanowiłem zainstalować windowsa 7 na moim laptopie  Lenovo ideapad 110 który posiadał orginalny windows 10

Problem zaczął sie w tedy gdy ustawiłem coś w biosie tak by wyświetlało sie boot menu ponieważ nie nie moglem zmienić kolejności bootowania

I zaczęło sie od tego że po ponownym uruchomieniu laptopa wlącza się boot menu i tam takie opcje:

Windows boot manager

Ata HDD : [Model mojego dysku]

Atapi CD :PLDS d2d-rw

Lenovo recovery system

nie m9gę niczego wciśnać ponieważ wraca do tego samego okna

Posiadam win 7 na usb oraz linuxa na plycie i nic laptop nie widzi tzn dvd czyta bo słychać ale nie rusza

Nie mogę włączyć biosu do tej pory wlączałem przyciskając f2 i po tym juz tonie dziala

wyjąłełęµ baterie od biosu na ok minute po ponownym złozeniu i urucomieniu znów pojawia się bootmenu
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.
komentarz 22 lipca 2018 przez Absum Bywalec (2,640 p.)
Witam ponownie,dla potomnych zostawiam tę wiadomośś

tym modelu wchodzimy na bios przez włożenie igły i przytrzymaniu jej parę sekund otwór który mieści się koło wejścia do zasilacza laptopa. Laptop musi być wyłączony pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,867 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Adrian Paź Obywatel (1,270 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 564 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez dawid52721 Początkujący (400 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 117 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2022 w HTML i CSS przez bartoszpiotr Nowicjusz (160 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...