• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Połączenie Wi-Fi

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Zbychu123 Nowicjusz (120 p.)
Cześć forumowicze.

Mam pytanie odnoście sieci Wi-Fi. Czy będąc z dala od domu mam możliwość kontrolowania tego kto podłączony jest do mojej sieci Wi-Fi?

Czy muszę być bezpośrednio do niej podłączony/zalogowany urządzeniem, na którym chcę sprawdzić kto jeszcze poza mną korzysta z tejże sieci?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)

Wireless Network Watcher Pobierz z Officialnej Strony na Komputer, albo na Laptopa, dziala na wszystkich Systemach= Mac, Win czy Ubuntu. Jesli chcesz Mobilnie, z Smartphona wiedzieci kto korzysta z twojej Sieci, to Siciagnij sobie Apke z Google Play- wyszukaj- zainstaluj- wlacz Internet i zobaczysz.

Czy będąc z dala od domu mam możliwość kontrolowania

Tak, wlacz sobie poprostu Internet w Telefonie- mobilny Internet, jak jestes na zewnatrz, Daty, albo -Wifi u twojego Kolegi . Apka potrzebuje dostepu do Int. Sama namierza IP- Adress Urzadzenia- Routera i szuka po Uzytkownikow Zlodzieja.

:) J.

 

 

0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Prawdopodobnie w routerze masz dostępną listę urządzeń. Sprawdź czy router obsługuje coś w rodzaju dostępu zdalnego, wtedy będziesz miał po prostu do niego dostęp z każdego miejsca i mógł podejrzeć podłączone urządzenia.

Do tego rozwiązania potrzebujesz jednak publicznego IP (aby router był widoczny na zewnątrz) i jeśli masz zmienne IP to też wypadałoby to jakoś rozwiązać, najprościej chyba DDNSem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 163 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Lampards Obywatel (1,130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 101 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 291 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Keriox Nowicjusz (120 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...