• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klawiatura po Aktualizacji windows z kwietnia 2018 - nie działa backspace i ENTER

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,594 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez jtk Nowicjusz (120 p.)
Cześć, zaktualizowałem włąśnie system do win 10 (aktualizacja z kwietnia 2018, ta która wprowadza przewijanie kart dostępna z paska zadań przy start) i od tego czasu nie działa u mnie klawisz ENTER ten środkowy na klawiaturze (chociaż ten po prawej stornie przy klawiaturze numerycznej działa...), oraz BACKSPACE, też ten klawisz od znaku cudzysłów i plus połączony z równa się. Litery typu ąćźżół mogę napisać. W men urządzeń aktualizowałem sterownik - bez skutku, cofałem sterownik z powonym uruchomieniem komputera - bez skutku. Proszę o pomoc... pracuje na czacie i to dwa najważniejsze klawisze dla mnie w pracy :(

 

z góry dziękuję

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
komentarz 20 lipca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
http://www.centrumxp.pl/IMG/Art/Windows10/CreatorsUpdate/Porady/AktualizacjaSterownikow/1.png,

404 - File or directory not found.

komentarz 20 lipca 2018 przez jtk Nowicjusz (120 p.)

@Jason_Nr_1, To Laptop. Asus. 6-cio letni. Model K56CM

Pytasz o ;Boxy;? ja nic nie instalowałem, po żadnej aktualizacji nic nie musiałem żadnych sterowników instalować...

Jason, niestety drugi link nie działa :(

Przepraszam ze taka jakość screena ale musiałem zrobić zdjęcie, bo jak się okazało screena też się nie da zrobić. A np klawisze gdzie naciskam shift i chce symbol z góry - działają

https://ibb.co/dynLmy

komentarz 21 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
Wszystkie potrzebne Sterowniki posiadasz,

Niewiem jak Klawiatura nie dziala poprawnie skoro przed 10-tka funkcjonowala normalnie, jak gdyby System usunal sam Sterowniki, albo Elektronika wewnatrz ( Kondesatory, Przelaczniki, male procesory itp, na Plytkach) ulegly zniszczeniu. Korporacje robia to, aby mniec zbyt na kupnie, niszczac po okreslonym uzytkowaniu= 6, 8 Lat, Urzadzenie.

Zadam kilka Pytań na Forach, nie objecuje dobrej Odpowiedzi, Rozwiazania od osob z tym samym Problemen. Byc moze Serwis IT.

Potrwa to niestety 3, 4 Dni,

J. :)
komentarz 28 lipca 2018 przez jtk Nowicjusz (120 p.)
Jason, hej :) czy udało Ci się coś wynmyślić? Ja po pytaniach kilku informatyków trochę zwątpiłem...

 

 

Pozdr
komentarz 28 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
Zapytam jeszcze raz, ale Problem lezy z mechanikom albo elektrykom, bo to sa Klawisze bardzo przyblizone do siebie.
0 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
Problem mógł się pojawić w Okolicy tamtej Aktualizacji, przed 10-tka i niekonieczne musi być zwiazany z nia.

Jeśli jesteś w Stanie, to sprawdź czy działąj ci te Klawisze w Przypadktu Uruchomienia przykładowego, dowolnego Linuksa na USB (Live, bez zapisywania na Dysku).

Jeśli działa na Linuksie, Wygłąda to na Problem z Oprogramowaniem. Zrobiłeś wszystko co można zrobić, poza Przywroceniem Sytemu, jak? : start -> ustawienia -> aktualizacja i zabezpieczenia -> odzyskiwanie -> "resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego" - niestety ten Proces usunie zainstalowane Aplikacje, Zdjęcia, Dokumenty itd.

Jeśli nie bedzie działać, problem wydaje się sprzetowy i pomoże ci najlepiej Serwis.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,839 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 635 wizyt
pytanie zadane 17 października 2015 w C i C++ przez baszmest Gaduła (3,080 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,300 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...