• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PW telekomunikacja vs WAT wydział Cybernetyki

0 głosów
188 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez wixy0 Gaduła (3,250 p.)
Witam,

Zacznę od tego, że interesuje mnie informatyka, w przyszłości chciałbym podjąć się pracy w GameDevie. Mam problem z wyborem uczelni, otóż dostałem się na Telekomunikację na PW oraz na WAT na wydział Cybernetyki, znalazł się ktoś w podobnej sytuacji? Jak dokonać wyboru? Co będzie lepsze na dłuższą metę?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lipca 2018 przez niezalogowany
Game Dev to raczej struktury danych, algorytmika pewnie też w jakimś stopniu i stricte programowanie obiektowe, a Telekomunikacja to mi się kojarzy bardziej z elektroniką, programowaniem mikrokontrolerów itp. Cybernetyka to chyba bardziej zarządzanie systemami, robotyka itp.

Mimo wszystko niezależnie co wybierzesz musisz sam się rozwijać w każdym kierunku. Nie znajdziesz studiów dla Game Devów. Każdy Game Dev sam się uczył czy to w domu, czy w pracy, ale na pewno studia nie dały mu wiedzy typowo o grach itp.

Poczytaj o obu kierunkach i idź na ten który bardziej Cię pociąga. Nawet na informatyce nie nauczysz się programować.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 106 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 870 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 514 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

63,313 zapytań

109,570 odpowiedzi

228,885 komentarzy

43,980 pasjonatów

Przeglądających: 276
Pasjonatów: 16 Gości: 260

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...