Mam ogromny problem, bo nie mogę się zdecydować którą z wymienionych uczelni wybrać. Na UAM złożyłam już papiery jako, a dopiero potem zobaczyłam, że dostałam się na WAT, ale i tak ledwo ledwo bo próg był 58 a ja miałam 60 punktów. Zanim zobaczyłam wyniki byłam zdecydowana żeby iść do Poznania. Zaskoczyła mnie informacja, że dostałam się do Warszawy, bo nie wierzyłam, że mogę tam się dostać z moimi wynikami z matury. Od razu mówię, że nie jestem orłem z fizyki i stąd nie wiem czy sobie poradzę na WAT-cie. Co sądzicie o tych szkołach ? W której z nich informatyka jest na wyższym poziomie ?