• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam osób chętnych do nauki angielskiego ("nauczycieli" oraz "uczniów")

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
889 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
edycja 20 lipca 2018 przez Hiskiel

Witam.

Jednym z moich wakacyjnych celów jest nauka angielskiego. Myślę, że nie ma lepszego sposobu nauki jak nauka z kimś. Stworzyłem serwer na discordzie (myślę, że jest to najodpowiedniejsza opcja) . Jest na nim 6 kanałów. Jeden ogólny, reszta do "nauczania". Jest ich tylko pięć, ponieważ na pewno więcej osób nie będzie się chciało w to zaangażować. Na początku myślałem o jednym kanale dla siebie i kogoś, ale pewnie wiele innych osób postawiło sobie cel nauki angielskiego, więc jest tego więcej.

Z góry dziękuję każdej osobie która zechce pomóc. Zapraszam i tych którzy chcą się uczyć i tych którzy chcą uczyć.

 

Pozdrawiam.

 

@EDIT 

dodatkowa "ranga" nauczyciel/uczeń. Osoba, która chce uczyć słabszych, ale sama potrzebuje się podszkolić na wyższy poziom.

 

Brakuje nauczycieli!! Jest 4 uczniów.

@EDIT2

Są 3 kanały głosowe do nauki, 5 tekstowych do nauki oraz dwa inne. Offtop i chatting. Na chatting piszemy sobie po angielsku (na całym serverze staramy się pisać po angielsku), na offtop tematy nie związane z j. ang. Dodatkowo powstane bot, więcej informacji na serverze.

7 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 lipca 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Fajna inicjatywa, Discord nie znałem, muszę mu się przyjrzeć. Ogólnie pomysł dobry, chętnie bym dołączył, ale mam słabe łącze internetowe.
komentarz 16 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Nie trzeba dobrego łącza :). Zapraszam!
+1 głos
odpowiedź 16 lipca 2018 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Ja chętnie będę nauczycielem jeśli tylko ktoś napisze ze mną aplikację na Android - będzie współtworzącym aplikacje. Rodzaj barterowej pomocy :)

Projekt gotowy, tylko napisać go w Android Studio.
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Dzięki za infor. Podpinam się pod temat.
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2018 przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
Zgłaszam się jako uczeń, chce się szkolić rozmawiając
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2018 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,020 p.)
Podbijam, fajny pomysł
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2018 przez niezalogowany
Zaproszenie nie działa (przynajmniej mi). Mógłbyś podesłać mi na priv link? :D Z góry dziękuję!
komentarz 17 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Link edytowany. Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
edycja 17 lipca 2018 przez Hiskiel
@up. Na serwerze powstaje bot.

Póki co jest 10 osób, 3 które nic nie napisały, więc nie mają roli, 4 uczniów oraz dwóch uczniów/nauczycieli.

Potrzeba więcej osób.

Dodatkowo szukamy moderatorów.

Co ma robić moderator i jakie ma spełniać wymagania?

 - Będzie starał się utrzymać porządek na serwerze.

- musi znać choć w średnim stopniu angielski  (tak, żeby pasować również na nauczyciel/uczeń)

 

Thanks from mountain for engagement ;)
komentarz 18 lipca 2018 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
Nie wiem jak z miejscami na ucznia, ale jak będzie wolne to z radością :)

ps: szukałem takich czatów ostatnio ns internecie - nic. Wchodzę na pasję i jakie cudeńko :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 392 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2019 w JavaScript przez patryk2545 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2019 w Offtop przez kondziop6 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 939 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...