• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Typedoc w połączeniu z gulp

0 głosów
43 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Tytanohinoid Początkujący (370 p.)
zmienione kategorie 16 lipca 2018 przez Patrycjerz
Dzień dobry

Mam problem z pewnym zagadnieniem. Wygenerowałem dokumentacje z wykorzystaniem Typedoc w html. Wszystko ręcznie. Teraz potrzebuję, żeby komenda (konkretnie : typedoc --out path/to/documentation/ path/to/typescript/project/ --options) generowała się automatycznie po każdym zawołaniu innej komendy, jaką jest gulp distribute. Dodatkowo dokumentacja (chodzi mi o kod z komentarzami) ma zapisywać się w jednym pliku, natomiast w innym pliku ma zapisywać się zminifikowany kod. Wszystko oczywiście automatycznie, to wywołaniu komendy gulp distribute.

Kod jest pisane w TypeScript.

Jak mogę to osiągnąć? Są jakieś "sztuczki" na coś takiego?

Pozdrawiam

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 114 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Milesq Stary wyjadacz (14,200 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 42 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Pogix Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez XDdomino Użytkownik (680 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

63,313 zapytań

109,570 odpowiedzi

228,885 komentarzy

43,981 pasjonatów

Przeglądających: 271
Pasjonatów: 13 Gości: 258

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...