• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie szukać osób do współpracy?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
564 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Hej,

Chciałbym zapytać o jakieś sposoby poszukiwania osób do współpracy.

Mam pomysł na aplikację dla branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka), może aplikacja to za dużo powiedziane bardziej bym to nazwał serwisem www (w późniejszym etapie niegłupim pomysłem była by apka "obsługująca ten serwis" na androida).

Myślę, że projekt przyjąłby sie na rynku oraz mógłby zarabiać, sam pracuję w tej branży i wiem, że nie ma takiego rozwiązania a naprawdę bardzo uprościłoby pracę wielu przewoźników/spedytorów.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 lipca 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,790 p.)
Takie fora jak to, facebook- grupy programistyczne, "4programmers forum" .

Pytanie jakie technologie, jakie  repo,  jaki system kontroli wersji...  kogo poszukujesz dokładnie : grafików, bak-end, projektantów, czy open-source, czy nie ... to nie takie hop siup
komentarz 14 lipca 2018 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Szukam wspólnika do biznesu, który będzie ogarniał te kwestię.
komentarz 15 lipca 2018 przez tomekJavir Nowicjusz (180 p.)
a sam co  ogarniasz?:D Jaki ty masz wkład w  ten biznes ?
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2018 przez ebo96rok Bywalec (2,980 p.)
To jeśli chodzi o androida to jestem zainteresowany i możesz napisać do mnie na maila: sebastian96rok@gmail.com
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Ludzie się szybko znajdą, jeśli za pracę oferujesz rozsądne pieniądze. Jeśli to jest hobbystyczna działalność czy "za udziały", etc. to może być problem ze znalezieniem osób do współpracy ;) aczkolwiek nie twierdzę, że to niemożliwe.

Generalnie jak nie ma kasy, to ludzie szybko się zniechęcają :)
–1 głos
odpowiedź 14 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Szukaj na tym forum jak i forum http://4programmers.net/

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 290 wizyt
–5 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez mpaw Użytkownik (580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...