• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szablon do wordpressa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
175 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Inne języki przez necik Początkujący (430 p.)
Witam, poszukuję motywu do mojego projektu, który chcę wykonać w wordpressie. Będzie to serwis związany z tematyką sportową, codziennie lub prawie codziennie będą dodawane nowe posty. Dlatego szukam jakiegoś ciekawego i ładnego motywu do tego projektu, najlepiej darmowego (może być też płatny). Jeśli znacie jakieś ciekawe, to będę wdzięczny za jakiegoś linka.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
komentarz 14 lipca 2018 przez necik Początkujący (430 p.)
Widziałem te motywy, ale żaden nie przypadł mi do gustu.
komentarz 14 lipca 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
Rozumiem, że szuksz szablonu z efektem wow :)
komentarz 14 lipca 2018 przez necik Początkujący (430 p.)
Nie szukam wow, ale nie pasują do mojego pomysłu.
komentarz 14 lipca 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
komentarz 14 lipca 2018 przez necik Początkujący (430 p.)
Niestety :) Tak już bywa.
–1 głos
odpowiedź 14 lipca 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Jeśli nie ważne czy templatki mają być darmowe czy płatne to polecam przeklikać stronki: http://lmgtfy.com/?q=best+wordpress+themes+2018
komentarz 9 sierpnia 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Proszę nigdy nie dopowiadać w ten sposób. Nie wnosisz nic do tematu, a tylko tracisz czas osobom które chciałby się czegoś dowiedzieć.
Pozdrawiam
komentarz 9 sierpnia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Zapytał się o jakieś ciekawe templatki, to podlinkowałem frazę w wyszukiwarce, która prowadzi do stron, które selekcjonują owe szablony, wiec jak to nic nie wniosłem do tematu? Skoro autor posta pyta o tak blacha rzecz to widocznie ma problem z używaniem wyszukiwarki Google.

Juz pomijając fakt odkopywania komentarza sprzed miesiąca i minusowania go.
komentarz 9 sierpnia 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)

Juz pomijając fakt odkopywania komentarza sprzed miesiąca i minusowania go.

Forum to poniekąd forma zapisu wiedzy i opinii użytkowników, więc się nie dziw, że ktoś natrafi na starszy post. Nawet jest zalecane, aby przed zadaniem pytania przeszukać archiwum. W tym problem, że robiąc tak marnujesz ludziom czas. 

Skoro autor posta pyta o tak blacha rzecz to widocznie ma problem z używaniem wyszukiwarki Google.

Czyli to Ty jesteś wyrocznią oceniającą jakie pytanie jest błahe i kto jest niezdarny bo nawet nie umie korzystać z wyszukiwarki? 

Naprawdę chcesz mieć takie forum, gdzie co drugie pytanie ktoś odpowiada "wyszukaj w Google"? Przecież większość rozwiązań na pytania z tego forum można tak właśnie znaleźć. 

komentarz 9 sierpnia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Dobra panie moderatorze, daj trochę na luz. Szablonów do Wordpress są tysiące, lepiej podlinkować gotowe zbiory niż wypisywać wszystkie pokolei.

Jak ktoś zadaje pytanie, bo ma jakiś problem z kodem to z reguły tez powinno się naprowadzać, a nie podawać gotowe rozwiązania. Tu sytuacja jest analogiczna, z tym ze podlinkowałem w taki, a nie inny sposób i to pewnie o to cały ból.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 82 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2016 w Inne języki przez tirex Gaduła (4,430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez necik Początkujący (430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 164 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,078 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...