• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Niechciane reklamy.

Konferencja JOIN! 2018
0 głosów
62 wizyt
pytanie zadane 11 lipca w Offtop przez Rozumny Początkujący (260 p.)
Mam problem związany z reklamami, przez okres ok. tygodnia reklam na yt nie mogłem przewijać, a typowe bloczkowe reklamy nie wyświetlały się, teraz mam strasznie dziwne reklamy, co gorsza nie dopasowują się do moich zainteresowań i nie zmieniają się. Gdy tworze stronę internetową, ale w przeglądarce nie wchodzę na nią przez serwer, tylko przez ścieżkę, na mojej stronie, generują się reklamy, których sam nie dodawałem. Sytuacja zmienia się, gdy włączam serwer i wchodzę przez niego, wtedy reklamy nie wyświetlają się.

Bardzo proszę o pomoc, bo dostaje szału, gdy trzeci dzień z rzędu wyświetlają mi się różne zboczone reklamy.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 lipca przez HumanINC Gaduła (4,750 p.)
wybrane 12 lipca przez Rozumny

Najlepsza
Czołem,

Polecam zainstalować dodatki do przeglądarki blokujące reklamy, oraz ponadto przeskanować komputer pod kątem złośliwego oprogramowania. Ze swojej strony mogę polecić: Malwarebytes, oraz ADWCleaner.

Pzdr, HumanINC
komentarz 12 lipca przez Rozumny Początkujący (260 p.)

Hej,

bardzo dziękuje a pomoc oczywiście programy sprawdzę.laugh

Pozdrawiam, Rozumny.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 176 wizyt
pytanie zadane 24 lutego w Offtop przez lol Początkujący (280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 152 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2017 w Offtop przez arek01996 Stary wyjadacz (12,030 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 54 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2016 w Offtop przez Q_Nick Gaduła (4,820 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

55,375 zapytań

99,731 odpowiedzi

205,203 komentarzy

27,301 pasjonatów

Przeglądających: 276
Pasjonatów: 9 Gości: 267

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...