• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

dokumentacja na wrapbootstrap

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

Witam wszystkich!

Więc mam mały problem a mianowicie:

Zacząłem pisać dokumentacje do mojej strony na wrapbootstrap. I na ich stronie jest napis:

2018 Item MUST include documentation or help files to assist the end-user with customization and installation (when applicable).

  • Clarification: Item documentation and help files should include information about how to add/edit/remove specific elements, create new pages, apply styles to elements, and must include information about third-party assets used in the construction of the item. It must not be assumed that the end-user possesses advanced knowledge of web development. When applicable, documentation must also include information about how to install the item on the specific platform it is built for. Documentation must also include the changelog for each version.

 

I chciałem się dopytać czy jeżeli piszę ją w stylu:

 

line of code 7: Is title your website itd.

 

To to się nadaje czy raczej mam pisać to inaczej a jeżeli to jak?

 

Dziekuję za poświęcony czas!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
A nie lepiej zamiast kombinować jeśli nie masz doświadczenia w pisaniu dokumentacji po prostu kupić sobie jakiś tani szablon i zobaczyć jak jest to zrobione w szablonie, który przeszedł ich weryfikację? Kup jakiś tani za 5-10 dolarów i po prostu sobie go dokładnie postudiuj.
komentarz 11 lipca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Może masz rację ale myślę że może lepiej zrobić tak aby napisać i dać ją razem z projektem a kupić szablon dopiero wtedy kiedy dokumentacja nie przejdzie weryfikacji
komentarz 11 lipca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Jak chcesz, ja bym tam wolał od razu coś sobie kupić może nawet z 1-2 szablony żeby dobrze je poanalizować ale to już indywidualne podejście każdego.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 639 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...