• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie kupię taki zasilacz

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Wczoraj skończył żywot mój zasilacz przy komputerze Dell Precision T3500. Problem jest taki że w tym komputerze wszystko jest bardzo niestandardowe firmy Dell. Ktoś wie może czy da się kupić taki zasilacz minimum 525W który nie ma zintegrowanej tej wiązki kabli tylko łączą się one z zasilaczem poprzez taką dużą wtyczkę/ jak na zdjęciu? Dodam tylko że oryginalnych zasilaczy Della to raczej nie kupię bo chyba nawet nie ma w sprzedaży. A używki na allegro kosztują 400-600 zł.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Może wpisz model wyświetlacza w necie i coś ci wyskoczy, Poszukaj jeszcze na olx. Możesz popytać też w komisach czy jak to się tam nazywa, no wiesz, sklepy z używanym sprzętem komputerowym. Jednak, według mnie to ciężko będzie znaleźć. To nawet nie jest zwykły zasilacz modularny tylko jakiś konkretny model. A nie można zastosować innego zasilacza i wymienić okablowanie wewnątrz obudowy? Wejście na płycie jest raczej stndardowe
komentarz 8 lipca 2018 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Na płycie ma jedno wejście 24 piny chyba standard do tego wejście na nagrywarkę też chyba standard ale do tego są jeszcze 2 wejścia ośmiożyłowe gdzieś pod spodem płyty a nie sposób się tam dostać bez rozebrania całości i wyjęcia płyty. Troche przerasta mnie to, tym bardziej że to nie jest zwykły składam tylko bardzo dziwny komp, wsszystko tu jest mocno zabudowane.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 210 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kubas23 Użytkownik (630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 64 wizyt
pytanie zadane 13 marca w Sprzęt komputerowy przez Dogetime Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...