• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie powiadomień na telefon w tej samej sieci wifi.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
273 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Witam.

Jeżeli mój kolega jest w tej samej sieci wifi co ja ( ja jestem admin i mam dostęp do routera ) to czy moge mu wysłać jakieś powiadomienie?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 lipca 2018 przez niezalogowany
przywrócone 9 lipca 2018
Jedynie przez jakieś aplikacje, protokoły które on ma i ty zainstalowane. Inaczej się nie da
komentarz 8 lipca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Mówisz tak nie pewnie..

No jakbyś nie zauważył każdy ma zainstalowaną aplikacje systemową

"System android" czy jakoś tak.

Protokoły zainstalowane? Nie da się zainstalować protokołów. Ich się używa. Chodziło ci chyba o otwarte porty.
komentarz 8 lipca 2018 przez niezalogowany
PS: nie podałeś OS, po drugie: da się to robić na andro ale trzeba już łamać zabezpieczenia a na tym się nie znam, a co do "zainstalowanych protokołów" to po prostu użyłem, takiego sformułowania
komentarz 9 lipca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

Jak w tytule "na telefon" to za pewne na androida, a jak bym napisał "na iPhona" to wtedy na IOS'a.

Jakie łamanie zabezpieczeń? Myślisz że Firma Orange łamie zabezpieczenia androida?!?!

Przecież jak łączysz się z siecią "Darmowe-WIFI-ORANGE" musisz się zalogować w takiej specjalnej "karcie".

Po za tym popatrz na KATEGORIE! Widzisz że zaznaczyłem Sieci, Internet... A nie hacking!

co do "zainstalowanych protokołów" to po prostu użyłem, takiego sformułowania

... Nie da się zainstalować protokołów, protokoły się używa. To sformułowanie jest niepoprawne i niezrozumiałe.

komentarz 9 lipca 2018 przez niezalogowany

Przecież wiem że protokołów się nie instaluje (wiem bo używam).

Przecież jak łączysz się z siecią "Darmowe-WIFI-ORANGE" musisz się zalogować w takiej specjalnej "karcie".

A więc o to Ci chodzi z tymi powiadomieniami. To nie są powiadomienia tylko Custom WiFi Landing Page .

Musisz sobie sprawdzić jak ustawić coś takiego w twoim routerze.

komentarz 10 lipca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Ja chcę to dla pojedynczej osoby.
komentarz 10 lipca 2018 przez niezalogowany
To musisz grzebać w routerze, jesteś wstanie zrobić tyle, na ile router ci pozwala

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,615 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Marcin3232 Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...