• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

czy na ultra grafice pójdą mi takie gry?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Anonimx98 Nowicjusz (150 p.)

Witam!

Na jakich ustawieniach grafiki pójdą mi wymienione gry, czy uda się że będą śmigać płynnie na wyższej grafice niż minimalna? proszę o fachowe wyjaśnienie, bo czekam za sprzętem komputerowym i sam nie wiem czy czegoś nie zmienić bo mam czas do poniedziałku do zmiany zamówienia a więc gry takie jak:

Assassin"s Creed Origins

GTA V

FIFA 19 (Wkrótce premiera)

Elex

Hitman (najnowszy)

Far Cry 5

itp..itd

Oto mój sprzęt:

PROCESOR: Intel Core i5-8400 

KARTA GRAFICZNA: MSI GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 OC

PŁYTA GŁÓWNA: MSI H370M BAZOOKA

PAMIĘĆ RAM: GOODRAM IRDM 16GB czarny

DYSK TWARDY: Seatage 1TB

NAPĘD DVD: LiteOn DVD+/-RW iHAS122-14

PAMIĘĆ MASOWA: Adata SX6000 M.2 NVMe PCIe 256GB

ZASILACZ: Antec VP-PC 500W

SYSTEM OPERACYJNY: Windows 10 Home

 

 

komentarz 7 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
raczej śmigną na ultra :)

możesz też zobaczyć jak wypadają w testach te podzespoły
komentarz 7 lipca 2018 przez Anonimx98 Nowicjusz (150 p.)
Gdzie mogę to sprawdzić?
komentarz 7 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/msi-gtx1060-gaming-x-test.html

wpisujesz w google nazwę podzespołu dodajesz "testy" albo "benchmark" i masz porównanie i wyniki w różnych grach :D
komentarz 7 lipca 2018 przez Anonimx98 Nowicjusz (150 p.)
Powiedz mi czy w tym zestawie jest chłodzenie procesora itp czy to się osobno kupuje? sorki zielony jestem?
komentarz 7 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
to zależy od tego jakie sb kupisz procesor, czy z boxowym chłodzeniem czy bez. nie zależnie od tego kup sobie jakieś chłodzenie, np coś takiego: http://www.benchmark.pl/produkt/silentiumpc-spartan-3-lt-he1012 a na pewno będzie lepsze od boxowego i nie jest to duży wydatek :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 10,443 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 247 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Słodka Panda 16 Początkujący (280 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...