• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc przy dużym projekcie, poszerzenie własnego portfolio

Object Storage Arubacloud
0 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Witam, jeśli jest ktoś kto pracuje w HTML, JS i chce poszerzyć swoje portfolio zapraszam do kontaktu. Jak na razie nie mogę zaproponować nic konkretnego jednak docelowo zobaczymy co z tego wyjdzie. Twoja praca polegałaby na budowie typowego frontu aplikacji jednak w najprostszej wersji tzn bez odbierania danych z API etc tylko budowa wyglądu w CSS, HTML. Wymagana znajomość siatki Bootstrap ponieważ to na niej opiera się projekt. Potrzebny jest ktoś kto oprócz wiedzmy ma też zmysł artystyczny i potrafi kminić w taki sposób aby całość wyglądała fajnie. Nie jest to nic trudnego więc jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu
1
komentarz 7 lipca 2018 przez Benek Szeryf (90,870 p.)
Brzmi jak praca za darmoche.
komentarz 7 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Tak brzmi i nie wykluczam że tak może być. Niczego nie mogę zagwarantować. Pewne jest tylko to że to co ktoś zrobi może dorzucić do własnego portfolio
1
komentarz 7 lipca 2018 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)

Nie jest to nic trudnego

To czemu sam tego nie zrobisz? ;d

komentarz 7 lipca 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Ja chciałbym bardziej zająć się BackEndem oraz frontem ale pod względem odbierania danych z API etc. Nie chcę zajmować się tworzeniem "wyglądu" ponieważ średnio jest to to co lubię robić i też nie wychodzi mi to najlepiej. Znaczy, jest to responsywne itd jednak nie wygląda tak jak powinno.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 111 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2019 w HTML i CSS przez b3z1m13nny Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2017 w Nasze projekty przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...