• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie dotyczące dysku SSD

0 głosów
92 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Maciek Strączek Nowicjusz (210 p.)
Ostatnio wymieniam komputer na nowy kupiłem wszystkie części tylko nie dysk SSD ponieważ go już mam w aktualnym i nie wiem czy chcąc go przenieść do nowego kompuera musze go formatować ? i od nowa instalować WINDOWS czy nie? a jak trzeba to jak najszybciej go sformatować?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2018 przez forumall Gaduła (3,090 p.)
Witam Skoro nowy komputer no to najrozsądniej z formatować przy instalacji systemu żaden problem. Skoro wszystkie komponenty nowe to i sporo nowych sterowników dlatego warto zrobić wszystko na czysto.
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2018 przez Wiciorny Maniak (66,560 p.)
to zależy od Ciebie czy chcesz mieć na czysto nowy system, czy to co miałeś wcześnniej

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 61 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Kerry Początkujący (340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 28 wizyt
pytanie zadane 4 dni temu w Sprzęt komputerowy przez KamilKerry Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 58 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Kerry Początkujący (340 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

65,677 zapytań

112,314 odpowiedzi

237,031 komentarzy

46,654 pasjonatów

Przeglądających: 239
Pasjonatów: 8 Gości: 231

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...